Site Rengi

Ankara Fuar Standı Hizmetleri

25.10.2019
1.507
Ankara Fuar Standı Hizmetleri

Türkiye’de fuar denilince akla gelen fuar, İstanbul Fuarı, hemen ardından Ankara Fuarıdır. Ankara Fuar Standı Hizmetleri veren firmaların sıklıkla faaliyet gösterdiği bir şehrimizdir.

Özellikle Ankara’da ve Ankara’nın çevre illerinde hayata geçen fuarlara katılan firmaların kaliteli bir stand hizmeti alması bu firmaları iyi analiz etmesi ve iletişime geçmesi gerekmektedir.

Yeni açılan fuar merkezleri arttıkça ulusal ve uluslararası birçok farklı fuar düzenlenmektedir. Firmaların ürün ve hizmetlerini sektörel alanda diğer firmalara, aracılara ve tüketicilere ulaştırdıkları bu etkinlikler, satış pazarlama stratejilerinin en önemli örnekleri arasında gösterilir.

Fuar standı, fuarların olmazsa olmazıdır. Çünkü fuarlarda efektif bir tanıtım yapılabilmesi için en vurucu görselin oluşturulması, ayrıca ürün ve hizmetlerin tanıtımı için alan ihtiyacı da yine fuar standı ürünleri ile sağlanır. Sürekli fuarlara katılan firmaların hazır donanımlarının bulunması doğru bir yaklaşım iken, belli dönemlerde fuar etkinliği düzenleyenlerin, fuar standı kiralama hizmeti almaları daha sık görülmektedir.

ankara-fuar

Ankara Fuar Standı Hizmeti Süreçleri

Fuar standı hizmeti alacak firmanın öncelikle fuara katılım nedenini ve fuardan beklentilerini net bir şekilde ortaya koyması gerekir. Çünkü bu kararlar, tasarımını yaptırılacak standın üretiminde kullanılacak malzemelerin seçiminden, üretim, nakliye ve kuruluma kadar bir çok kriteri etkilemektedir. Standın sahip olması beklenen özellikleri üretici firma ile paylaşılır ve karşılıklı onaylar alınır ve süreç başlamış olur.

İlk etapta fuar standı malzemeleri temin edilir. daha sonra üretim sürecine geçilir. Üretim süreci, standın standart bir ürün veya özel tasarım olmasına bağlı olarak değişmektedir. Standın üretimi yapıldıktan sonra, belirlenen tarihte fuar alanına gerekli nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Daha sonra, projenin gerekliliklerine göre kurulum yapılmaktadır. Bütün bu adımlarda tek bir firma ile yürünebileceği gibi her adımda farklı firmalar ile çalışmak da mümkündür.

Fuar Standı Maliyetleri

Stand hizmetinin maliyetini düşürmek için ilk önemli kriter olabildiğince erkenden harekete geçmektir. Bunun yanında, fuar standı tasarım detayları, malzeme, işçilik, nakliye ve kurulum gibi konular da maliyeti en fazla değiştiren faktörler olmaktadır. Malzeme ve işçilik kalitesi ve stand alanı büyüklüğü artıkça maliyetler de değişmektedir.

Ankara Fuar Standı Çeşitleri

Fuar Standı çeşitleri fuarın ortamına ve firmanın gereksinimlerine göre farklılıklar gösterir. Fuarda kullanılacak standın özellikleri, ayrıca bütçe limitlerine göre tercih edilir. Bu noktada fuar standı hizmeti veren firmalardan ürün çeşitleri ile ilgili destek alınabilir. Bunlardan en makul olanı daima, Ankara fuar stand kiralama hizmetidir.

Fuar standı yapan firmalar Ankara ili içerisinde, uygun bütçelerle ihtiyacınız olan standa ulaşarak, fuar etkinliğini daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Ankara Fuar Standı Hizmeti veren firmalara ulaşmak ve size en uygun seçimleri yapmak. Firmanızın amaçları ile uyumlu, ürün veya hizmetlerinizi dikkat çekici biçimde yansıtabileceğiniz ürünlere kolayca ulaşabilir, harcamalarınızın, faydaya dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz fuar standları:

Ankara Fuar Standı Hizmetlerimiz;

  • Fuar Standı Kiralama
  • Fuar Standı Giydirme
  • Fuar Standı Tasarımı

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.