Site Rengi

Fuar Standı Firmaları İzmir

24.10.2019
824
Fuar Standı Firmaları İzmir

İzmir demografik yoğunluğu ve gayri safi milli hasılası ile, Türkiye’nin üçüncü büyük ilidir. Türkiye’nin en büyük limanlarından birisine de sahip olması, genç nüfus yoğunluğu, hareketli yaşamı nedeniyle İzmir’de ticari sirkülasyonun sayısı oldukça fazladır. Fuar Stand Firmaları İzmir ili için önemli yer teşkil etmektedir ki, gerek İzmir içindeki firmaların, gerekse şehir dışında fuar için İzmir’e gelen firmaların ihtiyaçlarının karşılanması için firmaların bir çok çalışması mevcuttur. Fuarların vazgeçilmez unsurlarından olan fuar stantlarının tasarımı, üretimi, nakliyesi ve montajı bu firmalar tarafından yapılmaktadır.

Fuar Standı, firmanın ürününün, markasının, verdiği servisin veya tanıtılmak istenen çalışma sisteminin, iş ortağı olabilecek diğer firma mümessillerine ya da nihai tüketiciye anlatılması noktasında en etkili enstrümanlardan birisidir. Bu enstrümanın doğru ve etkin biçimde kullanılması halinde oldukça çok değerli sonuçlar elde edilir ki; zaten fuar organizasyonlarının bu kadar yaygın bir biçimde oluşunun nedeninde de bu özellik vardır. Bu minvalde, fuar standı tercihi yaparken, titiz olunmalı, en uygun fuar standı fiyatı en nitelikli seçenekler kiralanmalı ya da satın alınmalıdır.

İzmir’de Fuar Standı Firmaları

Disiplinlerarası alanlarda çalışmalar gerçekleştiren ve her birinin farklı uzmanlık olanı bulunan fuar stand firmaları İzmir ilinin farklı bölgelerinde bulunmaktadırlar.. İzmir’de düzenlenen bir fuara katılacak firma, fuardan satış hedefine yönelikpremium bir fuar stand hizmeti almak isteyecektir. Çünkü, fuara katılım gösteren potansiyel müşteriler ve rekabet içerisinde olduğu diğer firmalara karşı avantaj sağlamanın en iyi yolu markanın bütünleşik pazarlama iletişimine yönelik tasarlanmış, ilgi çekici fuar standlarından geçer.

Fuar Stand Firmaları Faaliyetleri Nelerdir?

İzmir, gelişmiş ve nüfus açısından kalabalık bir kent olduğundan fuar faaliyetlerinin oldukça sık bir şekilde sürdürüldüğü şehirleirmizden birisidir. İzmir Fuar Stand hizmetine ihtiyaç duyan bir firma final stand dizaynının sahip olmasını istediği kriterleri ve tüm taleplerini burada çalışan firmalara doğru brief ile aktardığında bir satınalma süreci de başlamış olacaktır. Fuar katılımcısı firma ve standı kiralayacak veya satacak olan firma arasında karşılıklı render onayı alındıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. Fuar standı ekipmanları üretilip nakliyesi yapıldıktan sonra fuar alanında belirlenen metrekare dahilinde kurulum ve montaj işlemi yapılmaktadır. Bütün bu süreçlerin takibi iki firma tarafından da yapılmakta ve belirli sözleşmeler çerçevesinde gelişmektedir.

İzmir Fuar Stand Firması Olarak Hangi Şirketler Tercih Edilmelidir?

İzmir Fuar Organizasyon olarak yoğun bir ilimiz olduğu için, faaliyet gösteren fuar stand firmaları arasında bir çok yurtdşı ve yurtiçi firması, uluslararası standartlarda tasarım ve üretim hizmeti veren firma vardır. Bunları tek tek saymak yerine, sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla veren fuar stand firmalarına yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Fuar stantlarının tasarımı, üretimi, nakliyesi, montajı ve de-montajı ürününüzü öne çıkarmasının yanında, fuarın katılım koşullarına da uygun şartlara sahip olmalıdır. Buna bağlı olarak, size hizmet verecek firmanın sorumluluklarının bilincinde liyakata uygun nitelikte firmalardan olması mutlaka gereklilik durumu göstermektedir. Bu fuar stand firmalarından, fuarlarda stant olarak kullanabileceğiniz tüm ekipmanları temin edebilirsiniz. Fuarlarda stand dışında sebil, kettle, elbise askısı gibi bir çok ihtiyaçta doğmaktadır. Dilerseniz satın alma yerine kiralama yolu ile de hizmet alımı yapabilirsiniz.

Yukarıdaki görselde ise İzmir’deki Agro Expo Fuarı’nda fuar organizasyon firması tarafından en iyi tasarım ve uygulama seçilen, İntegro markasına yaptığımız fuar standından çoklu bir görseli görebilir, ilgili linkten ise daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Stand İmalatı İzmir talepleriniz için, bize mutlaka ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.