Site Rengi

Sadece Jim Beam Markasına!
Viski Stand

Viski Stand, retailde reyonlarda, geleneksel kanalda genelde masa üstü şeklinde kullanılmaktadır. Bu tip ürün teşhirlerinde, ürün ile uyumluluk ve üretimine dair bilinçaltı mesajı, dönemsel zamanlarda -yılbaşı gibi- konsept uygulamalardan ilham alınarak önce tasarım, sonra imalat sürecine geçilir. İçki Standı, normal teşhirden farklı alternatifleri, hem markaya hem de mekana sunar. Örneğin Jim Bean için çalıştığımız bu stanttaki gibi, ortadaki alanda bir Alkol rafı, oluşturmuş olursunuz. Böylece teşhirde mekan için fazladan bir alan, marka için de kendi logosu ile teşhir sağlanmış olur.

Yukarıdaki görselde ve aşağıda fotoğraflarını gördüğünüz projede, ahşap formu standın bütünlüğünde kullanılarak. başarılı bir teşhir örneği sağlandı. Buradaki temel amaçlardan birisi de standı istenilen ölçülerde oluşturarak, bildiğimiz fıçı proporsiyonuna da, sadık kalmaktı.

Stand talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.