Site Rengi

Zorlu E Garage Enerji Fuarı Fuar Standı

Zorlu E Garage Enerji Fuarı Fuar Standı

Zorlu Enerji ve E- Garage ortaklığında olacak Enerji Fuarı için tasarladığımız Enerji fuarı Fuar standı ve tüm özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Sıklıkla düzenlenen teknoloji ve enerji fuarlarında Zorlu Enerji ve E- Garage ortaklığına tasarladığımız ahşap ada fuar standı, tasarım aşamasında çok yönlü düşündüğümüz ve ufak detayların üzerinde durduğumuz bir tasarım oldu.

Zorlu E Garage Enerji Fuarı Fuar Standı Proje İncelemesi

 • Yenilenebilir Enerji Fuarı için tasarladığımız bu stand, Tesla ithalatı yaparak büyüyen ve gelişen E- Garage şirketi ve geleceğin en önemli enerji şirketleri arasında yer alan Zorlu Enerji için tasarlandı.
 • Ana malzememizi ahşap olarak tercih ettik. Böylelikle temsil edeceğimiz her iki isim için de şık ve kaliteli görünümü elde ederken aynı zamanda tanıtımının yapılacağı ürünleri de desteklemesini hedefledik.
 • Enerji fuarı fuar standı tasarımını ada stand olacak şekilde tasarladık ve yapımında mdflam, suntalam gibi pek çok farklı malzemeden destek aldık.
 • Oldukça geniş ve keyifli bir kullanım alanına sahip olan enerji fuarı fuar standı, aynı anda pek çok misafiri ağırlayabilecek kapasiteye sahip.
 • İki adet Tesla otomobilin sergilenmesi için tasarlanan çapraz alanlar ile görsel açıdan oldukça şık ve ihtişamlı bir görüntüye sahip.
 • Enerji fuarı fuar standı ön cephesinin üst kısmında yer alan ve şirketlere ait olan isim alanları sayesinde fuar standının amacı, konusu herkes tarafından rahatlıkla görülebilmektedir.
 • Elektrikli araç kullanımı yaygınlaştırarak çevreyi ve doğayı korumayı amaçlayan isimler için hazırladığımız bu stant tasarımında görselliği ön planda tutmayı hedeflemiştik. Stant içerisinde bulunan duvarlara eklediğimiz görsellerle birlikte teknoloji ve doğayı bir arada tutarak birbirlerine hizmet ettikleri algısına ulaşmış olduk.
 • Birçok köprüde bir taşıma sistemi olarak kullanılan, konserlerden ve sahne şovlarından görmeye alışık olduğumuz idealize edilmiş bire truss sistemi kullanımı sağladık. Alışılagelmiş fuar standı görüntülerinin dışına çıkarak çalıştığımız her iki ismin farkını yansıtabilmeyi başardık.
 • Enerji fuarı fuar standı aydınlatmalarını özenle seçtik. İçeride sergilenecek olan ürünleri de göz önünde bulundurarak truss üzeri yerleştirdiğimiz düşük seviyeli aydınlatmaları kullandık. Bu sayede ürünleri ön plana çıkarırken aynı zamanda ışıklandırmadan mahrum kalmadık.
 • Standın her bir cephesinin açık olması fuar ziyaretçileri tarafından dikkat çekerken aynı zamanda da fuarda göz dolduran bir görünüm kazandırır.
 • Enerji fuarı fuar standı; elektrikli otomobil, Tesla araçları gibi son teknoloji ile oluşturulmuş ürünlerin sergilenebilmesi ve tanıtılabilmesi için oldukça ideal ve konforludur.

Ahşap Fuar Standı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

 • Ahşap standlar, marka ve firmaların en çok tercih ettiği stand türleridir. Kaliteli işçilik, sağlam gövde, ergonomik ve konforlu tasarım, şık ve göz alıcı detaylar ile fuarlarda katılımcı ve ziyaretçilerin ilgisini toplamak için ideal olan bu standlarda dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı yer alıyor.
 • Ahşap standların en büyük avantajı,  etkileyici şık bir görünüme sahip olmasıdır. Genellikle MDF ve sunta malzemeden üretilmektedir. Bu malzemeler ile sınırsız ve özgün tasarımlar yaratabilir, kaliteli ve sağlam işçilik ile de tüm ziyaretçileri etkileyebilirsiniz.
 • Ahşap fuar standı avantajları arasında, bu stand türlerinin firmaya özel olarak da hazırlanabileceği yer almaktadır. Firma, marka, hizmet veya ürüne özel dizayn edilebilir, eğer istenirse bu standın içine konuk ağılama bölümü ve benzeri türden bölümler eklenebilir. Bu özellik ise firmanıza daha çok ziyaretçi gelmesini ve bu ziyaretçilerin standınızdan memnun olarak ayrılmasını sağlar.
 • Ahşap standın bir diğer özelliği ise, stand içerisinde elektrik ve aydınlatma tesisatının olmasıdır. Genellikle firma ve markalar fuarda yer alacak ahşap standlarının aydınlatma sistemine sahip olmasını tercih ederler. Ahşap fuar stantları, firmaya, markaya, ürüne veya hizmete özel hazırlanabilmektedir. Ahşap fuar standı ile fuara katılan firmalar ziyaretçilerin çoğunluğunu bünyelerine çekmektedir.
 • Ahşap fuar standı bir diğer avantajı ise kurulum ve montajın oldukça kolay olmasıdır. Enerji fuarı fuar standında olduğu gibi, tasarımı iyi yapılan, nakliyat ve kurulum işlemleri kolay olan standlar her zaman pek çok konuda tasarruf etmeyi sağlar. Modern, güvenli, kaliteli içerisinde markanızı ziyarete gelen kişileri konforlu bir şekilde sağlayan ahşap fuar standının kurulumu oldukça kolaydır.
 • Firma ve markanızın kalitesini arttırmaya yönelik bir stand tercihi yapmak isterseniz, bunların en başında ahşap fuar standları ve size sağladığı avantajlar gelmektedir.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.