Site Rengi

Ağır Rack Raf Sistemi (Ağır Raf)

Ağır Rack Raf Sistemi (Ağır Raf)

Ağır Rack Raf Sistemi (Ağır Raf), depo,market ve tüm satış kanallarında en çok tercih edilen sistemlerden birisidir. Federation of Material Handling (Malzeme Elleçleme Federasyonu) isimli bir kuruluş tarafından, Avrupa raf standartları belirlenmektedir. Bu kuruluşun Türkiye’deki tek temsilcisi İSDER (İstif Makineleri Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği), hem depolama hem de istifleme araçlarının tamamına yakınını temsil etmektedir.

Ağır Rack Raf Sistemi (Ağır Raf)

Ağır Raf Sistemi olarak ağır rack sistemlerinde bütün paletler birbirinden bağımsız ayrı bir şekilde istiflenebilir veya paletsiz ürünler de kullanılabilir. Bu sebeple raflı ve rafsız raf sistemi Paletli yüklemelere uygun olarak kurulmuş Ağır Rack Sistemlerinde maksimum taşıma kapasitesi 4 tona kadar hesaplanmış olup, bu ağırlığı geçecek yüklemeler rafın bütünlüğü açısından tehlike arz edeceklerdir. Ancak yine de Hafif Rack Raf Sistemi‘ne göre oldukça yüksek yük miktarını taşıyabilmektedir.

Bu sistemleri kategorize ederken, Ağır Yük Raf Sistemlerine eklemek gerekir.

Konferans- seminer- toplantı, reklam ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.