Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Ürünlerim için neden bir ürün teşhir standı yaptırmalıyım?

Hızla gelişen dünyada, insanların alışveriş alışkanlıkları da değişmektedir. Geçmişe baktığımızda, mahalle bakkalı, kasabı, manavı, nalburu tüm ihtiyaçlarımızın önemli bir bölümünü karşılarken, bugünse yerlerini retail adıyla adlandırdığımız geniş ve büyük zincir mağazalara bıraktı. Sorunun cevabını çok net bir şekilde buradan yola çıkarak verebiliriz.

Ürün teşhir standları, bu kadar kalabalık ürün grubunun içinde markanın ve sattığı her ne ise onun, rahatça fark edilmesini sağlar. Dikkat çekici bir ürün teşhir standı, sattığınız ürünün rahatlıkla fark edilmesini sağlayacaktır.

Fuar standları firmanız için neden bu kadar önemlidir?

Fuarlar ya son tüketiciyle ya da ürününüzü satın alacak olan firmalarla direk karşılaşma alanınızdır. İyi tasarlanmış bir fuar standı, hem tanıtım faaliyetlerinizin akışını kolaylaştıracak, hem de fuar misafirlerinin ilgisini yoğun bir şekilde çekecektir. Fuar standınıza uğrayan ziyaretçilerinizi ise en güzel şekilde ağırlayabilecek ve yatırım yaptığınız bir pazarlama faaliyetinden en yüksek verimi alabileceksiniz.

Neden KheironStand ile çalışmalıyım?

KheironStand, disiplinlerarası yaklaşım ile size ihtiyacınız olan her şeyi ayağınıza getirir. Katıldığınız fuar organizasyonunuzda, fuar standınızın tasarımı ve üretiminin yanında, ihtiyacınız olan her şeyi size, KheironStand sağlayabilir. Ürün teşhir standlarınızı tasarlarken yine KheironStand, markanızın bütünleşik pazarlama iletişimine sadık kalarak, bir stand tasarlar ve onu %99 gerçeklikte üretir.

KheironStand ile çalışırken bir tasarım ücreti ödemeli miyim ?

Yıllardır beraber çalıştığımız, bir çok firmadan böyle bir talepte bulunmuyoruz. Ancak, günümüzde zaman çok kıymetli ve tanımadığımız, daha önce çalışmadığımız yeni müşteri adaylarımızdan, karşılıklı anlayış çerçevesinde tasarım departmanımızın yoğunluğuna göre zaman zaman sembolik bir rakam talep edebiliyoruz. Bu noktada en az bir tasarımcının yine en az bir gününü sizin projenize ayırdığını da unutmamak gerekmektedir. Bu ödeme karşılığında da çalışılan tasarım size ait olmaktadır.

KheironStand kalite kontrol sürecini nasıl yürütür?

Kalite Kontrol Süreçleri üretimin olduğu her yerde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. KheironStand, müşteriden gelen briefi, alanında yetişmiş pazarlama kadrosu ve tasarımcılarıyla değerlendirir. Ortaya çıkan ortak akıl sonunda oluşan tasarım üretim departmanının onayından geçirildikten sonra müşteri ile paylaşılır. Üretilebilir ve uygulanabilir olanı tasarlamak bir stand firmasının asli görevidir ve bu süreçler tarafımızda kalite kontrol konusunda uzmanlaşmış kişilerce yönetilirler.

KheironStand disiplinlerarası yaklaşımı nasıl sağlar?

Kheiron, birden fazla alanda ustalaşmış mitolojik bir karakterdir. Kheiron, iyi bir savaşçı, öğretmen, zanaatkar, sanatkar ve doktordur. Bizim ekibimizde, geçmiş iş tecrübelerine bakıldığında, her biri birer Kheiron‘dur. Ekibimizle tanıştığınızda, iyi bir etkinlik planlayıcısı, organizatör, fotoğraf sanatçısı, sosyal medya yöneticisi, grafiker, endüstriyel tasarımcı gibi birden fazla özelliği taşıyan arkadaşlarımızı görebilirsiniz. Aşağıdaki videoda organizasyon departmanımızın yaptığı işlerden birini izleyebilirsiniz. Mobilde eğer görüntüleyemiyorsanız lütfen linke tıklayın.

KheironStand ile iletişime geçmek için ne yapmalıyım?

0 850 473 13 73 nolu çağrı merkezimizden, bizi mesai saatleri içerisinde arayabilir, karşınıza çıkan müşteri temsilcimizle, dilediğiniz konuda görüşebilirsiniz.

Görüşmelerimiz kalite süreçlerimiz gereği kayıt altına alınmaktadır.