Site Rengi

Ahşap Banko

30.11.2020
3.662
Min. 20 Adet
Ahşap Banko

Banko çeşitleri arasında, en çok tercih edilen ürünlerden birisi ahşap bankodur. Işıklı banko, pleksi banko, metal banko, etkinlik bankosu gibi bir çok banko çeşidinde, sıklıkla ahşap malzeme görmek mümkündür. Ahşap malzeme dekoratif görünümü, kurumsal mimari tasarımlara uygunluğu nedeni ile çok tercih edilmektedir.

Ahşabın sıcak yüzü, iç mekanda çok kullanılmakla beraber, granit, taş, pleksi gibi malzemelerle kıyaslandığında fiyat açısından da rekabet edebilir ve daha uygun ekonomik seçenekler, üreticisine ve müşterisine sunabilmektedir. Banko Tasarımları bakımından konu incelendiğinde, L Banko modelleri, U Banko modelleri, Oval banko modelleri gibi bir çok çeşit bulunabilmektedir.

Ahşap Banko talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda bir fuar standında yapılan birden fazla bankoyu bir arada görebilir, mimaride tümevarım konusunda fikir edinebilirsiniz.

  • Özel projelerde projenin parçası olarak hariç  (Fuar Standı içi,AVM Standı gibi….) Sadece adetli üretim yapılabilmektedir.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonu gibi tüm faaliyetleriniz için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.