Site Rengi

Ahşap Çorap Standı

Ahşap Çorap Standı

Ahşap Çorap standı, dekoratif  tasarımı ve ürün teşhirinde etkili olması sebebiyle satış kanalları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Çorapların, ayak sağlığı ve kolay eskimeye müsait ürünler olduğundan, üretimlerinde kumaş kaliteleri oldukça önemlidir. Günümüzde eskiye oranla, birden fazla kumaş malzemesinden üretilen çok çeşitli çorap türleri bulunmaktadır.

Çeşitliliğin artmasından kaynaklı, bu ürün çok büyük bir sektör haline gelmiştir. Çorap üretimi, çorap tasarımı, çorap kalitesi, çorap şekilleri gibi birden fazla ayrıştırıcı özelliğe sahip olmuştur. Özellikle kış aylarında reyonlarda, standlarda birden fazla çorap çeşidi görmekteyiz. 

Çorap sektörünün bu denli gelişmiş olması, ürünün tanıtılması ve sergilenmesi yönünde yeni bir sektöre daha ihtiyaç duyulmasına olanak sağlamıştır. Bu sektör tanıtım ve sergilemenin yapıldığı stand ve tüm teşhir malzemelerinden oluşmaktadır.

Satış ve pazarlama stratejilerinde, her şey, bir neden-sonuç ilişkisi içerisinde incelemek doğru olacaktır. Ahşap Stand ise, bir çok üründe kullanıldığı gibi giyim kategorisinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri dekoratif tasarım ve rahat kullanım avantajı sağlamasıdır.

Ahşap Çorap Standı çeşitleri, genel olarak reyon ortasında olur,  iki veya daha çok yüzlü olabilirler. Ürünlerin diziliş şekli ise, blister şeklinde askılı sistemlerle gerçekleşir, ürünün kalitesi, dokusu bu sergilenme metoduyla  alıcı tarafından kolayca incelenebilir.

Blister çubuklar, metal, ahşap veya pleksi olabilirler. Hazır üretim veya sıfırdan imalat şeklinde de tezahür edebilirler.

Stand çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.