Site Rengi

Ahşap Eyeliner Stand

Ahşap Eyeliner Stand

Ahşap Eyeliner Stand , kozmetik sektöründe sıklıkla ürün teşhiri ve tanıtımı amacıyla kullanılmaktadır.

Kozmetik Mağazası Standı olarak, ahşap malzeme yanında, pleksi, metal ve led aydınlatmalarda çok tercih edilir. Ahşap bir baza ve gövde üzerine, ürün yerleştirmede, akrilik veya ahşap yuvalar ürün için oyularak ortaya çıkarılır. Böylece stand, aynı zamanda ürünle bütünleşik bir görünüme ulaşır.

Ahşap dekoratif açıdan doğru kullanıldığında, oldukça premium görüntüye sahip bir malzeme olup, kozmetik sektörü standları için de elverişli bir malzemedir.

Ayrıca eyeliner ürünü, diğer makyaj malzemeleri ile bir arada bulunabilir. Bu tip standlara organize stand adı da verilir.

Kozmetik ürünlerinin tamamında, ürün yerleşimi çok kritiktir ve tasarım aşamasında teknik çizimle beraber bitirilmesi gereklidir.

Ahşap Eyeliner Stand, ayaklı, tezgahüstü, veya duvara gömülü bir ünite şeklinde olabilir. Doğru formda tasarlandığında ürün kapasitesi oldukça geniş olup, kullanıcı dostu standlardır.

Satın almada bayan kitlenin kişisel bakımda oldukça iyi paralar harcadığı düşünüldüğünde kozmetik ürünlerinin satıldığı mağazalarda, bu standlar vazgeçilmez teşhir ürünleridir.

Stand taleplerinizi için, bizimle iletişime geçin.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm organizasyonlar için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.