Site Rengi

Ahşap Kozmetik Stand

Min. 15 Adet
Ahşap Kozmetik Stand

Bir kolajen markası olan Colastin için tasarlanan bu Ahşap Kozmetik Stand, eczanelerde konumlanmak üzere projelendirildi. Kozmetik Teşhir Standı, kendi içinde ruj standı, oje standı, Makyaj Standı gibi bir çok sektörün konusu olan ürünlerin adı ile çağrılabilirler.

Yukarıda ve aşağıda görselleri olan projede, markanın talebi üzerine premium bir çalışma yapıldı. Radyuslar nedeni ile ahşap lake tercih edilirken, pleksi altı LED uygulamalar ile proje canlandırıldı. Böylece görsel anlamda hem dikkat çekici bir tasarım ile premium marka algısı hedeflendi. Projeyi Lake Işıklı Stand gibi bir isimle de çağırmak bu bilgiler ışığında, doğru olacaktır.

Kolajen, aslında doğal gıdalarda da bulunan sadece kozmetik anlamında değil, sağlık için oldukça önemli bir protein ürünüdür. Cilt yenilenmesi ve selülitin azaltılması dışında, bağırsak, tırnak kırılması, eklem ve kıkırdakların yenilenmesinde oldukça etkili ürünlerdir. Burada tabi ki; kolajen tipleri oldukça önemlidir.

Kozmetik Standı Fiyatları talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.