Site Rengi

Ahşap Parfüm Standı

Min. 150 Adet
Ahşap Parfüm Standı

Ahşap Parfüm Standı, hammadde olarak kozmetik sektöründe pleksi malzeme ile beraber en çok kullanılan materyallerden birisidir. Proje aslında, bir losyon firması için çizilmiş ve kelime olarak altını doldurduğu için buraya konulmuştur. Ahşap stant dendiğinde, aslında en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de tezgah üstü seçimleridir.

Çünkü MDF Lam ve Suntalam uygulamalarda ayaklı teşhirlerde iyi sonuç alınırken, tezgahüstü seçimlerde köşelerde sıkıştırılmış ağaç görüntüsü iyi görünmeyebilir ve bunu çeşitli yöntemlerle kapamak görsel açıdan doğru sonuçlar vermeyebilir. Yapılması gereken ise bizce, ham ağaç seçenekleri kullanmak, proje amacına göre ise vernik ve zımpara işlemleri ile uygulama yapmak veya ağacı o hali ile kullanmaktır. Bir diğer seçenek ise lake ile istenilen renge çevirmektir.

Parfüm cinsiyet fark etmeksizin en çok kullanılan kişisel bakım ürünlerinden birisidir. Kokuların hücre membranını geçerek reseptörleri uyarırlar. Dolayısıyla uygun kokular, bir şekilde beyini etkileyerek, cinsel heyecanı bile arttırdığı söylenebilir. Aşkında bilimsel olarak beyinde başladığını düşünürsek, kişinin kendi tenine uygun bir kokuyu seçerek kullanması doğal bir durumdur. Bir başka araştırma ise kokuların anıları hatırlattığını çok net ortaya koymaktadır. 

Stand Modelleri talep ve sorularınız için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.