Site Rengi

Askılı Stand Kullanımı

Min. 200 Adet
Askılı Stand Kullanımı

Askılı Stand nerelerde kulanılır? Teşhir Stand örnekleri içerisinde blister veya çubuklu olarak çağrılan bu standların ürün teşhir şekli aslında, genelde ürün ambalajı ile ilgilidir. Genelde dememizin sebebi, tamamen bir objeyi nasıl algıladığınız ile ilgilidir. Örneğin deliksiz bir ürün şişesi de, geometrik teknikler kullanılarak yine askılı şekilde teşhir edilebilirler. Asıl anlatmak istediğimiz nokta da; şişenin de ürünün ambalajı olduğudur. Örnekteki görsele Metal Askılı Stand diyebileceğimiz gibi, Pleksi Askılı Stand veya Karton Askılı Stand isimleri ile çağırabiliriz. Karton çözümler için, talep edilen adet yüksek olmalıdır.

Bebek ürünleri için çalışılan bu teşhirde, en önemli konulardan birisi de, ürünleri öne çıkararak fark edilir olmasını sağlamaktır. Blister ürün teşhir çözümleri, bunun için harika bir araçtır.

Askılı stant, talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda yine masa üstü bir çözüm olan geçmeli vakum stand ürünümüzün videosunu izleyebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.