Site Rengi

Ayaklı Perde Standı

Ayaklı Perde Standı

Ayaklı Perde Standı nerelerde kullanılır? Ayaklı Perde Standı ücretleri nelerdir? 

Stant kullanımının fazla olduğu mesleklerden biriside perde ticaretidir. Burada stant kullanımı diğer işlere göre daha fazla olmaktadır. Bunun sebebi perdelerin kaba ürünler olması ve bunların tamamının gösterilme imkanının stant dışında yapılamamasıdır.   Bu meslek kolu içerisinde onlarca çeşit stant tipi bulunmaktadır. Ayaklı Perde Standı da bu şekilde kullanılmakta olan stantlar arasında yer almaktadır.

Bu stantların en önemli özelliklerinden birisi ayaklı bir stand çeşidi oluşudur. Örnek görselde baza kısmına mermer konmuş ve bu sayede sabit bir duruş sağlanmıştır. Ayaklı olmasından dolayı kullanımının daha kolay olduğu bir gerçektir. Bu sayede çoğu bölümde kullanılmasında bir zorluk bulunmamaktadır. Perde satışının yapıldığı yerlerde beğeni ve tanıtım bu stantlar üzerinden yapılmakta, müşteriler bu stantlardan bakarak tercihlerini yapmaktadırlar. Bu nedenle tek tanıtım organının bu ürünler olması sebebiyle ayrı bir öneme sahip olduğu anlaşılmaktadır.

Ayaklı Perde Standı

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.