Site Rengi

Döner Gözlük Standı

Min. 100 Adet
Döner Gözlük Standı

Döner Gözlük Standı, mağazalarda ayaklı veya tezgahüstü şekillerde bulunabilirler. Burada teşhirin nasıl olacağı satış noktalarındaki markaya tanınan alan ile ilgilidir.

Bu stand üzerinde veya çevresinde test amaçlı ayna sıklıkla kullanılmaktadır. Teşhir standı imalatında en çok tercih edilen malzemeler pleksi, metal ve ahşaptır. Ayaklı veya tezgahüstü seçimlerde, teşhirin bu şekilde yapılmasının amaçlarından birisi, potansiyel müşterinin ürünleri döndürerek daha hızlı görebilmesi ve gerektiğinde gözlüğü takarak deneyebilmesidir. Dönerli standlar genelde, bir ada (orta) standlardır. Ama her ada stand için bunu söylemek doğru olmaz. Örnek görselde, standın bir yüzünde ana unsur olan cam yoğun şekilde kullanılmıştır. Burada malzemenin yoğunluğundan çok aynanın işlevsel olan standa katkısından söz etmek gereklidir.

Ürün özelinde adetli talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Döner Gözlük Standı

Toplantı- seminer- konferans, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm organizasyonlar için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.