Site Rengi

Eczane Teşhir Sepeti

Sadece Adetli Sipariş
Eczane Teşhir Sepeti

Eczane Teşhir Sepeti, günümüzde eczanelerde ilaç dışında birden fazla kozmetik ve benzeri ürünü satışı yapılabilmektedir.

Buna göre eczanelerde teşhir tanıtım ürünlerine olan ihtiyaçtan doğan kozmetik vb. ürünler için tasarlanmış teşhir tanıtım sepetleridir.

Eczaneler, ilaçtan kozmetiğe kadar bir çok ürünün teşhir edildiği ürünlerdir. Eczaneler, karlarını sadece ilaç satışları üzerinden değil bir çok yan üründen de oluşturmaktadır.

Bu noktada dökme teşhir tekniği ile adet olarak fazla sayıda sergilenebilen sepetlerle bir sunum gerçekleşebilmektedir. Kategori olarak, ürün teşhir standı denebilir, ancak genelde marka kullanımında değil, indirimli ürünleri stoklardan eritmek için kullanılırlar.

Bütün bu teşhirlerin en önemli amacı her zaman için satın alma potansiyeli olan müşterilerin dikkatini çekmektir. Böylelikle hem marka cirosu, hem de eczane cirosu üst seviyelere çıkacaktır.

Eczane

Bu tip teşhir ürünlerinde, bir ürün grubu veya çeşitli ürünler bir arada sergilenmektedir. Bu standların konumları eczanenin ortasında, çıkışa yakın veya tezgahüstü olabilir.

Amaç her durumda satın alma iç güdüsüne hitap etmek olmalıdır. Eczaneler söz konusu olduğunda, eczane teşhir sepetlerinde yer alan ürünler, genellikle kampanyalı, indirimde ve fiyat politikası nedeniyle satış sirkülasyonunun çok olduğu ürünlerdir.

Aynı zamanda bu üründe, ayaklar metal profillerden oluşturulmuştur ve aynı zamanda bu ayaklar taşıyıcı unsurlardır.

Bu ürünler eczane dışında kozmetik mağazasında da boy göstermektedir. Özellikle indirimdeki oje gibi ürünlerin satışında kullanılır.

Bu tip adetli stand talepleriniz için, bizi arayın.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.