Site Rengi

Enjeksiyon Eczane Stand

Min. 5.000 Adet
Enjeksiyon Eczane Stand

Enjeksiyon Eczane Stand ,eczaneler günümüzde ilaç dışında bir çok ürünü de yanında satmaktadır. Yine genelde dolaylı da olsa sağlıkla veya kişisel bakımla ilgili olan bu ürünlerin sahada teşhiri oldukça önemlidir.

Eczanelerin dağılımına bakıldığında, bütün ülkelerde sayısının oldukça fazla olduğunu görmekteyiz. Plastik akla geldiğinde adetli üretimlerde en çok tercih edilen üretim şekli enjeksiyondur. Dolayısıyla Enjeksiyon Eczane Standı çeşitlerini, sahada sık görmekteyiz.

Stand, çeşitlerinin belirlenmesinde, ihtiyaç ve markanın ayırdığı bütçe yol gösterici olmaktadır. Bu sayede enjeksiyon stand üretim kararı verildiğinde, müşteri ve bizleri heyecanlı, keyifli bir üretim süreci beklemektedir.

Aslında, sektörel anlamda sürekli olmayan bir şeyi tasarlayıp ürettiğimiz için, bu heyecanımızı ortaya çıkacak olan tüm stand ürünlerimiz için hissetsekte, süreç biraz daha uzun olduğu için bu üretim süreci bizlere daha farklı bir heyecan yaşatmaktadır.

Örnek görselde aynı zamanda bir asalak stand cinsini görüyoruz. Yine aynı görsel enjeksiyon kullanılmadan, tasarımda ufak revizelerle pleksiden de oluşturulabilir. Böylece ürün açıklamasında belirtilen adetlerden daha da az miktarlarda üretime girilebilir. Maliyet-fayda ve adet gibi opsiyonlara göre seçim yapılmalıdır.

Plastik Enjeksiyon Stand talepleriniz için, bizi arayın.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.