Site Rengi

Geçmeli Vakum Stand

Min. 500 Adet
Geçmeli Vakum Stand

Geçmeli vakum stand kullanımı, geçmeli vakum stand nerelerde kullanılır?

Çok geniş bir ürün skalasını içine alan vakum standları genelde üzerinde veya içerisinde teşhir edilecek, sergilenecek veya tanıtımı yapılacak ürünün büyük ölçekli bir modeli olduğu gibi ürünün çizgilerini de yansıtabilir.. Örneğin, paketli bir gıda teşhir edilecekse, o ürünün büyük boyutlu bir versiyonu üretilip üzerinde ilgili ürünün teşhiri yapılabilmektedir. Bu tarz üretimlerde, üreticilerin gıda sertifikası önemli olmayabilir. Daha çok gıda ürününün ambalajlanacağı üretimlerde, bu kriter çok önemlidir.

Geçmeli Vakum Stand Nasıl Kullanılır?

Vakum Standların plastik bir malzemenin metal aksam üzerine giydirilmesi suretiyle ayağa kaldırıldığı durumlar vardır. Üretim tekniğiyle ile karıştırılmamalıdır. Birinde alimünyum kalıp üzerinde şekillenen plastikten bahsederken diğerinde ise, genelde ince plastiği iskelet gibi ayakta tutan bir konstrüksüyondan bahsedilmektedir. İkisi oldukça farklı kavramlardır. Bu durumlar daha çok, büyük hacimli standlar için geçerlidir.

Geçmeli tabirinde anlatılmak istenen, özellikle raf şeklinde üst üste veya yan yana üretilen vakum standlarının birbirine monte edilerek ortaya nihai ürünün çıkarılmasıdır. Yoksa birleştirmeleri, perçinle, yapıştırarak veya gerçekten geçmeli olabilir. Hem vida hem de geçmeli şekilde de olabilir. Geçmeli vakum standları, ürün teşhirinde oldukça estetik, şık, uzun süreli ve ekonomik bir çözümdür. Bu ürünler gerektiğinde demonte de edilebildiği için bir yerden başka bir yere rahatlıkla taşınabilmektedir.

Geçmeli Vakum Stand fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Standın videosunu mobilde çalışmadığı takdirde linkten veya aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=sl5J0ocDmzg
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.