Site Rengi

Işıklı Gondol Stand Kullanımı

Işıklı Gondol Stand Kullanımı

Işıklı Gondol Stand diğer gondol başı standlarda da belirttiğimiz gibidir. Amaç dönemsel kampanyanın bütünleşik pazarlama iletişimine sadık kalmaktır. Böylece kampanyanın ve ürünün dikkat çekmesi ile beraber, noktaya sahip çıkmaktır.

Konvansiyonel iletişim planına sadık kalınarak hazırlanan saha uygulaması, hem markanın tasarım dili ile bütünlük sağlayacak ve sahada da doğru mesaj iletilmiş olacaktır.

Işıklı uygulamaların sahada daha çok dikkat çektiği aşikardır ve bunun yanında görsel olarak da daha iyi durmaktadır.

Işıklı Gondol Stand, özellikle lansman ürünlerinin saha teşhirinde oldukça doğru bir seçim olacaktır. Yine başka gondol ürün tanıtımlarında da belirttiğimiz gibi, gondol nokta giydirme dışında başlı başına bir stantta olabilir.

Işıklı Gondol Stand

Özellikle ışıklı teşhirlerde, elektrik kullanımına ve birtakım donanıma ihtiyaç olduğundan bu gondol başı tipleri genelde ayrı bir modül olarak, değerlendirilebilir. Elbette giydirme tarzında da uygulamaları sahada görebiliriz.

Yalnız bu stand, ayrı bir modül olarak kullanılacaksa ve kurulacaksa, mağazanın gondol başı noktasındaki rafları sökerek, kuruluma hazır bir ortamı oluşturması gereklidir.

Aksi halde, belirli saatlerde çalışmayı dikte eden retail kanalı, bir çok daha kendi veya başka markanın şubelerine de kurulum yapılacağını unutmamalı ve montaj ekiplerine yardımcı olmalıdır.

Reyon giydirmeler, nokta giydirmeler, gondolbaşları, şömineler gibi nokta giydirme talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.