Site Rengi

Işıklı Gondol Stand

Işıklı Gondol Stand

Diğer gondolbaşı standlarda da belirttiğimiz gibi amaç dönemsel kampanyanın bütünleşik pazarlama iletişimine sadık kalarak, kampanyanın ve ürünün dikkat çekmesi ile beraber, noktaya sahip çıkmaktır. Konvansiyonel iletişim planına sadık kalınarak hazırlanan saha uygulaması, hem markanın tasarım dili ile bütünlük sağlayacak ve sahada da doğru mesaj iletilmiş olacaktır. Işıklı uygulamaların sahada daha çok dikkat çektiği aşikardır ve bunun yanında görsel olarakta daha iyi durmaktadır.

Işıklı Gondol Stand, özellikle lansman ürünlerinin saha teşhirinde oldukça doğru bir seçim olacaktır. Yine başka gondol ürün tanıtımlarında da belirttiğimiz gibi, gondol nokta giydirme dışında başlı başına bir stantta olabilir. Özellikle ışıklı teşhirlerde, elektrik kullanımına ve birtakım donanıma ihtiyaç olduğundan bu gondolbaşı tipleri genelde ayrı bir modül olarak, değerlendirilebilir. Elbette giydirme tarzında da uygulamaları sahada görebiliriz. Yalnız bu stand, ayrı bir modül olarak kullanılacaksa ve kurulacaksa, mağazanın gondolbaşı noktasındaki rafları sökerek, kuruluma hazır bir ortamı oluşturması gereklidir. Aksi halde, belirli saatlerde çalışmayı dikte eden retail kanalı, bir çok daha kendi veya başka markanın şubelerine de kurulum yapılacağını unutmamalı ve montaj ekiplerine yardımcı olmalıdır.

Reyon giydirmeler, nokta giydirmeler, gondolbaşları, şömineler gibi nokta giydirme talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.