Site Rengi

Mapa Alu Expo Modüler Fuar Standı

Mapa Alu Expo Modüler Fuar Standı

Mapa Alu Expo Modüler Fuar Standı,  fuar organizasyonunda yer alacak olan ve alışılagelmiş octanorm standlardan farklı özelliklere sahip bir tasarımdır. Aluexpo makine fuarı için özel olarak tasarladığımız bu stant modelimiz birbirinden farklı birçok detayın aynı anda ziyaretçilere sunulduğu dikkat çekici bir tasarıma sahiptir.
Bir model içerisinde farklı malzeme ve farklı üretim tekniklerine birleştirerek kullanılabilir tüm iyi özellikleri bir arada sunma hedefimize ulaşmış olduk. Alu Expo fuar standında nelere dikkat ettik ve proje incelemesi nasıldır aşağıda inceleyebilirsiniz.

Mapa Alu Expo Modüler Fuar Standı Proje İncelemesi

  • Octanorm stant modeline göre oluşturduğu olduğumuz bu standda genel olarak stand tasarımı üzerinde beyaz ana tema kullanımı sağladık.
  • Farklı geçişlere ve dikkat çekici hatların bulunması hususuna ekstra özen göstererek alışılagelmiş modüler stand modellerinin dışına çıkma hedefimize ulaştık
  • Stantta kullanacağımız alanı maksimum verim sağlayacağımız şekilde dizayn ederek hem ziyaretçiler hem de stand sahibi için son derece ferah bir stant tasarlamış olduk.
  • Stand her iki yan ön cephesinde yuvarlak hat kullanarak marka logolarını ve yazılarını her taraftan rahatlıkla görülebilecek ve dikkat çekecek biçimde yerleştirdik.
  • Stant ön cephesine yerleştirdiğimiz sağ ve sol kolonlar ile standı adeta farklı bir alanmışçasına görünmesi için kapı eklentisi sağladık.
  • Stand içerisinde ziyaretçilerin rahat bir şekilde vakit geçirebilmesi ve marka hakkında bilgi alışverişini rahatlıkla sağlayabilmesi için her biri dörder sandalyeye sahip olan üç masa yerleştirdik.
  • Stand renklendirmelerini marka logosuna göre sağlayarak marka ile uyumlu ve yalnızca markaya odaklı bir fuar standı elde etmiş olduk.
  • Mapa aluexpo modüler fuar standında kullandığımız alanın boy ve en ölçüleri fuar organizasyonlarında maksimum verim elde edecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Standın kurulum ve nakliye işlemleri oldukça kolay ve pratiktir. Bu özelliği ile marka sahibi firma için hem zamandan tasarruf hem de işçilikten tasarruf edilmesini sağlar.

Modüler Fuar Standı Nedir?

Modüler stand, ülke içi ve ülke dışında gerçekleşen uluslar arası fuarlarda en çok tercih edilen stand türüdür. Bu stand genellikle alüminyum malzemeden imal edilmektedir. Bununla birlikte, cam, mdf, suntalam ve çeşitli kumaş malzemelerde eklenerek kullanılabilmektedir.

Modüler stand sistemleri,  birbirinden farklı büyüklüklerde ki raf, panel ve konsol entegre edilerek oluşturulan stand türleridir. Kullanım açısından oldukça işleri kolaylaştıran bu stand türlerinin kurulumu da oldukça basittir.

Modüler stand sistemlerine istenirse, firma ve markaların reklamları levhalar halinde eklenerek kullanılabilmektedir. Fuar ve benzeri türden organizasyonlar için en çok tercih edilen, şık tasarımlara sahip ve aynı zamanda firma veya markanızın stand üzerinde reklamınızı da yapmak için biçilmiş kaftan gibidir.

Modüler stand, hem malzeme seçeneğinin geniş yelpazede sunulmasından, hem de ekonomik olarak çok cazip fiyatlarda bulabileceğiniz stand türleridir.

Bu stand türlerinin, istediğiniz şekilde tasarlayabilir, renk seçenekleri ile göz alıcı şık tasarımlı ve aynı zamanda firma veya markanızın reklamını da içeren bir standa sahip olabilirsiniz.

Octanorm Stand Kullanım Alanları

Fuar ve benzeri türden organizasyonlar için, birçok stand türü bulunmaktadır. Bunlar arasındza yer alan octanorm stand, sunta ve alüminyum malzeme kullanılarak imal edilmektedir.

Octanorm stand aynı zamanda fuar standı olarak da bilinmektedir. Firma, marka veya ürünleriniz için etkin bir kullanım alanı sunan octanorm stantlara, alanınızın büyüklüğüne göre de bölmeler ekleyebilmenizi mümkün kılan sizlere konfor alanı yaratan stand olma özelliğini de taşımaktadır.

Ürün ve hizmet tanıtımları firma ve markaların kendilerini piyasada tanınır hale gelmesi için başvurdukları bir yöntemdir. Bu tanıtımlar içerisinde reklam, sosyal medya tanıtımları gibi oldukça güçlü kaynaklar da bulunmaktadır.

Ülkemizde insanların alış veriş alışkanlıkları genel olarak göz teması ve temas üzerine olduğundan kaynaklı, stand firmalar için vazgeçilmez bir reklam türü olmaktadır.

Octanorm stand sistemleri, firma ve markaların logo ve benzeri türden reklamlarını içererek tasarlanabilmesinden kaynaklı aynı zamanda güçlü bir bilinirlik arttırma yöntemine de hizmet etmektedir.

Maliyetleri açısından birçok malzeme çeşidi ile üretilebilen bu stand türlerini cazip fiyat seçenekleri ile de piyasada bulabilmeniz mümkündür.

Kurulum ve kullanım kolaylığı da sunan bu stand türleri, kullanıcılarına ve stand sahiplerine pek çok farklı alanda kullanım avantajı sunmaktadır.

Tüm Octanorm Stand çeşitlerimize ulaşmak için tıklayınız. 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.