Site Rengi

Octanorm Fuar Stand Kullanımı Hakkında

20.02.2020
3.523
Octanorm Fuar Stand Kullanımı Hakkında

Octanorm fuar stand, fuar standları kullanımı, fuara en uygun standlar nasıl seçilir sizler için hepsini bu yazımızda derledik.

Fuar alanlarının özelliklerine göre farklı stand çeşitlerinden herhangi biri tercih edilebilir. Bu bağlamda kullanılacak stand türünün seçimin, katılınılan fuara ve bu fuardan beklentinin büyüklüğüne uygun olması gerekir. Ürünün tanıtımını sağlamaya çalışırken, ürünün standın önüne geçmesini yada standın ürünün önüne geçmesini engellenen bir tasarım yapılmalıdır. Keza ürün ve stand birbirlerine paralel çizgide göz alıcı olmalıdır. İşte bu noktada Octanorm Fuar Stand devreye girer. Çünkü modüler olan, istediğiniz şekle ve düzene sokabileceğiniz, kullanışlı ve ekonomik olan modeller bunlardır. Octanorm Fuar Stand, açık yada kapalı alanlarda kullanılabilirler. Standart uygulama yapıldığında aynı fuarda birçok firmanın da aynı standa sahip olacağı unutulmamalıdır. Bu sebeple küçük dokunuşlarla farklı dizaynlar elde edilerek kullanmak daha doğru olacaktır. Bu stand türü “Modüler stand nedir” sorusunun en iyi cevabıdır.

Octanorm Fuar Stand; modüler standlardandır. İstenilen her şekle kısmen sokulabilir. Markanızın reklamı, logosu yada bunları çağırıştıran fotoğraf baskıları ile farklılık yaratılabilir. İç mahalde de farklı teşhir ürünleri kullanılabilir. Bu standlar sektörde bazı kesimlerce Modüler Fuar Standı olarak adlandırılırlar. Bu fuar standı çeşidi en ekonomik Fuar stand modelleri içerisinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

En önemli özelliği ekonomik olmaları aynı malzemelere belki birkaç ekleme çıkartma yaparak farklı tasarımlar elde edilebilmesidir. Yani her tasarım şekline ve her bütçeye uygundurlar. Bu standların diğer stand çeşitlerine göre piyasada çok daha fazla bulunabilirliği vardır. Farklı malzeme ve şekillerden üretilebilen Octanorm Standlar firmaların marka değerini ortaya çıkardığı gibi, ürün tanıtımı ve sektörde kendini tanıtma noktasında oldukça işlevseldir. Stand üreticileri tedariği, kurulumu, taşıması ve demontajı çok daha kolay olan bu standların daha fazla ilgi çekmesi için bazı tasarımları ön plana çıkarmaktadır. Hem bu sebeple hemde ekonomik sebeplerle firmalar bu stand türlerine daha fazla ilgi gösterirler. Modüler stand malzemeleri ile en uygun fiyatlı stand cinsidir.

Octanorm Fuar Stand

Octanorm Fuar Stand Özellikleri

Bu standların genel olarak hammaddesi sunta plakalar ve alüminyum köşe ve bağlantı çıtalarıdır. Sekizgen profiller kullanılarak kurulurlar. Adını da buradan almıştır. Tasarım konusunda her türlü yeniliğe açık olan octanorm standlar, sunta plaka modüllerinin alüminyum çıtalarla yanyana sabitlenmesi esası ile kurulur. Bu çıta ve plakaların farklı yerleştirilmesi ile farklı konseptler oluşturulabilmektedir. Organizasyon alanının şekli ve büyüklüğüne göre, farklı eklemelerle değişik seçenekler oluşturulabilir.Kısacası Octanorm fuar stand tasarım seçenekleri çok fazladır. Bu nedenle, en çok tercih edilen stand çeşitlerindendir.

Octanorm Fuar Stant Fiyatları Ne Kadardır?

Modüler (Octanorm) standları bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebebi uygun fiyatlı olmasıdır. Diğer stand türlerine göre daha hızlı temin edilebilen, daha hızlı çözümler sunulabilen ve daha ucuz olan bu standlar farklı büyüklükleri ile fuarlarda çokça bulunurlar. Unutulmamalıdır ki aynı sayıda malzeme ile çok farklı tasarımlar aynı ekonomik çerçevede elde edilebilir. Panel ve çıta sayısı arttırılıp, daha büyük bir stand elde edildiğinde iste ister istemez standın fiyatı da artacaktır. Octanorm Fuar Standlarını da diğer stand türleri gibi satın alma ya da kiralama yolu ile temin edebilirsiniz. Fuar Standı hizmeti veren bir çok firmada bu çeşit standlara erişmem mümkün olacaktır.

Görseldeki Linkedin Octanorm Standı için, tıklayın.

Konferans- seminer- toplantı, PR & reklam Çalışmları, Tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm faaliyetleriniz için KheironOrganizasyon ile iletişime geçerek tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Fuar Standı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Fuar standlarının firmalar için en etkili reklam aracı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun sebebi; hedef kitlesine en yakın alanlarda kullandıkları en önemli araç olmasıdır. Organizasyon alanlarında komşu ya da rakip firmalar bir araya gelerek karşılıklı kitle paylaşımı sağlar. Ve bu sayede ürün satışları ciddi boyutlarda artar. Aynı zamanda fuar standları, markanın ya da firmanın kendini tanıtma yöntemlerinden biridir. Herhangi bir stant incelemesi yaptığımızda sahibi olan firma hakkında bir fikre sahip olmamız mümkündür.

Firmanın karakteri, vizyonu ve misyonu doğrultusunda standlar bizlere pek çok ipucu verir. Bu sebeple; standların yalnızca kullanılması değil, tasarımı da büyük önem taşır. Profesyonel bir ekibin tasarladığı standlar her zaman firmanın faydasına olacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.