Site Rengi

Pleksi Takı Teşhir Standı

Pleksi Takı Teşhir Standı

Pleksi Takı Teşhir Standı ölçüleri nelerdir ve Pleksi Takı Teşhir Standı ücretleri nelerdir?

Takılar ağırlıklı olarak, kadınların kullandığı ürünlerdir. Böyle de olsa erkek bireylerde son dönemde sıklıkla aksesuar olarak takıları tercih etmektedirler. Takı standında amaç ürünü teşhir ederek, dikkat çekmesini sağlayarak, satışı arttırmaktır.

Ayrıca askılı teşhire uygun olan bu ürünler, serbest salınımlı teşhirle rahatlıkla sergilenebilmektedir. Böylece rahatlıkla ürünler ön plana çıkmaktadır. Akrilik malzeme, bu stand çeşidinde oldukça sık tercih edilen bir hammaddedir.

Pleksi Takı Teşhir Standı, akriliğin oldukça prestijli bir malzeme olması dolayısıyla, takılarla doğru orantılı ve uyumlu bir malzemedir. Pleksi çözümler, premium ürünlerde doğru uygulamalarla daima doğru sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Isı ile şekillenme lazer kesim gibi birden fazla teknik uygulanabilen akrilik levhalar, doğru fiziki ortamda uzun ömürlü çözümler ortaya koymanızı sağlar.

Pleksi Takı Teşhir Standı

Ürün Teşhir Standı için, adetli taleplerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konferans- seminer- toplatı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım reklamları ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.