Site Rengi

Tekerlekli İçki Standı

Min. 20 Adet
Tekerlekli İçki Standı

Tekerlekli içki standı kullanım alanları, tekerlekli stand ücretleri nelerdir? İçki standlarının en fazla bulunduğu mekanlar, kafe, restora veya otel gibi alanlardır. Bu mekanlarda içkiler çok farklı şekillerde teşhir edilebilmekte, müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Sadece ürün tanıtımı gibi amaçlarla değil aynı zamanda dekorasyon ve içki servisini kolaylaştırmak amacıyla da içki standlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu standların çok farklı tasarımları bulunmaktadır. İçki sunumlarının aynı zamanda bir şov olduğu da asla unutulmamalıdır. Bu nedenle Tekerlekli İçki Standı ile kolayca mobilize olup, mekan içinde istenilen yere götürülebilir. Böylece barmen veya barmaid istenilen kokteyli kendine has şovlarla sunabilir.

HO-RE-CA da Neden Tekerlekli İçki Standı?

Sabit olarak konumlandırılabilen içki standı olabildiği gibi servisi kolaylaştırmak için tekerlekli içki standları da kullanılmaktadır. Bu standlar ile içkiler bir yerden başka bir yere çok rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Böylelikle, kafe, meyhane,bar ve restoranlarda içki içmek isteyen müşterilere hem zarif bir içki tanıtımı yapılabilmekte hem de onlara çok daha kolay ve hızlı bir şekilde içki servisi sunulabilmektedir. Standları aynı zamanda bir “organizer” olarak düşünmekte yerinde olacaktır. .Bu sayede alkolle çok içli-dışlı olmayan kişilerin de kolay seçim yapabileceği bir ortam oluşturmuş oluruz. Bu ürünlerin İçki Rafı‘ndan ayrı olduğu bir servis ürünü olduğunu hatırlatmakta mutlak fayda vardır.

Bazı durumlarda da, yukarıdaki gibi alkole uzak duran bireyler için şu tip çalışmalar yapılabilir. Bazı parti ve organizasyonlarda, bazı işletmelerle anlaşarak ortamı ısındırabilirsiniz. Böylece tüketimi hızlandırabilir, insanların ve ortamın kaynaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu da başarılı bir organizasyonu beraberinde getirir. Böyle bir durumda mobilize olabilmek büyük bir avantajdır. Özellikle parti gibi ortamlarda, insanlar bistro masalarda veya serbest bir biçimde eğlenirler. Tekerlekli bar sunumları dışında farklı sunumlarda mevcuttur. Özelllikle hazır kokteylleri sırtlarında çanta ellerinde hortumlarla servis edilen eğlenceli aktiviteleri de görebiliriz.

Özellikle Şarap Rafı ürünlerinde olduğu gibi marka bu ürüne rahatlıkla brand edilebilir. Üstelik markanız adına mekanda mobilize olabilen bir teşhire sahip olacaksınız. Bu standları Şarap Standı, Viski Standı, Votka Standı adı altında da rahatlıkla görebilirsiniz.

Tekerlekli İçki Standı fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda yukarıda bahsettiğimiz bar sunumlarına örnek olabilecek bir videoyu izleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.