Site Rengi

Tekerlekli İçki Standı

Tekerlekli İçki Standı

İçki standlarının en fazla bulunduğu mekanlar, kafe, restora veya otel gibi alanlardır. Bu mekanlarda içkiler çok farklı şekillerde teşhir edilebilmekte, müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Sadece ürün tanıtımı gibi amaçlarla değil aynı zamanda dekorasyon ve içki servisini kolaylaştırmak amacıyla da içki standlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu standların çok farklı tasarımları bulunmaktadır. İçki sunumlarının aynı zamanda bir şov olduğu da asla unutulmamalıdır.

Sabit olarak konumlandırılabilen içki standı olabildiği gibi servisi kolaylaştırmak için tekerlekli içki standları da kullanılmaktadır. Bu standlar ile içkiler bir yerden başka bir yere çok rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Böylelikle, kafe, meyhane,bar ve restoranlarda içki içmek isteyen müşterilere hem zarif bir içki tanıtımı yapılabilmekte hem de onlara çok daha kolay ve hızlı bir şekilde içki servisi sunulabilmektedir. Standları aynı zamanda bir “organizer” olarak düşünmekte yerinde olacaktır. .Bu sayede alkolle çok içli-dışlı olmayan kişilerin de kolay seçim yapabileceği bir ortam oluşturmuş oluruz. Bu ürünlerin İçki Rafı‘ndan ayrı olduğu bir servis ürünü olduğunu hatırlatmakta mutlak fayda vardır.

Özellikle Şarap Rafı ürünlerinde olduğu gibi marka bu ürüne rahatlıkla brand edilebilir. Üstelik markanız adına mekanda mobilize olabilen bir teşhire sahip olacaksınız. Bu standları Şarap Standı, Viski Standı, Votka Standı adı altında da rahatlıkla görebilirsiniz.

Tekerlekli İçki Standı fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.