Site Rengi

UV Dönkart Kullanımı Hakkında

23.12.2020
3.307
UV Dönkart Kullanımı Hakkında

UV Dönkart nedir?

Uv Baskı tekniği, utraviyole tekniğini kullanarak direk malzeme üzerine herhangi bir zarar vermeden, dijital baskı kalitesinde ve son teknoloji ile daha da yüksek çözünürlüklerde görsel aktarımı demek anlamına gelir. Böylece folyo ve ofsetteki gibi görselin çıkması veya soyulması söz konusu değildir. Bu nedenle dönkart olarak burada UV baskılı dönkartı sunduk.

Uv Dönkart ise, temel olarak dönkart başlığı altında anlattığımız bilgilere ait ürünün üzerine UV baskı tekniğinin uygulanması şeklidir. Genelde yaygın olarak, dekota(forex) üzerine yapılmaktadır. Fakat bu teknik le ahşaptan tutun bütün reklam malzemelerine rahatça uygulanabilmektedir. Firma olarak Hazır dönkart yerine, proje ruhuna uygun çalışmalar yapıp, müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Brief doğrultusunda tasarımın şekli ve Dönkart ölçüleri belirlenmiş oluyor.

Dönkart tasarım ve uygulama talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki videoda, uygulama ve malzeme üzeri baskının nasıl olduğu detaylı olarak gösterilmiştir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.