Site Rengi

Ahşap Cilt Bakımı Serumu Standı

Min. 150 Adet
Ahşap Cilt Bakımı Serumu Standı

Eczaneler ve bazı Kozmetik Mağazaları, ürün teşhiri ve stoğu açısından sınırlı yerlere sahiptirler. Burada yapılacak ürün teşhir standı örnekleri, satış noktasının büyüklüğü ile, doğru orantılı olmalıdır. Buradaki Cilt Bakımı Serumu Standı da bu göz önüne alınarak, tasarlanmıştır.

Cilt Bakımı Serumu Standı Hakkında

Yüz Serumu eczane içerisinde, dikkat çekici ve ulaşılabilir şekilde bulunmalıdır. Çünkü bu şekilde duran bir ürün satış için daima avantajlı olacaktır. Konuyu biraz daha açarsak, şöyle özetleyebiliriz. Öncelikle Dermokozmetik ürünleri satan bir eczanede olduğumuzu hayal edelim. Satışı ilk oluşturan unsurlardan birisi ihtiyaçtır. Cilt Bakımı Serumu almak istiyorsunuz. Dikkat çekici bir teşhirle markanın ürününü gördünüz. Sonrasında ise, bu ürünü elinize kolayca aldınız ve satın alma kararını verdiniz.

Hatta yukarıda anlattığımız gibi bir satın alma niyetiniz olmadığını düşünelim. Yukarıdaki ürünün dikkat çekmesi ve ulaşılabilir olması, bu niyetle içeriye girmeyen bir müşteriyi bile ürünü almaya yönlendirebilir.

Kozmetik ürünlerinde önemli bir diğer konu da, doğallıktır. Güzellikle ilgili bir çok şey aslında, doğallıkla ilişkilidir. Dolayısıyla, teşhirlerinde doğal görünmesi önemlidir. Mesela burada doğal ahşap görüntüsü ile beraber, ürün mesajı yakalanmaya çalışıldı. Doğal ürünlerin, doğal malzemelerle teşhiri son derece doğaldır. En iyi cilt serumu standı, bu şekilde doğal görüntü yakalanan teşhirlerdir.

Üründe karşıdan bakıldığında solda arka tarafa sabitlenmiş, pleksi bir duvar göreceksiniz. Burada alttaki fotoğraflardan da inceleyebileceğiniz gibi pleksiler üzerinde ürün bilgisi verilmektedir. Burada tek renk şeffaf pleksi kullanılsaydı, bu sonuç alınamazdı. Kontrastlar ve renk geçişleri bu tür yüzeylerde her zaman için etkilidirler. Bunun dışında baskı UV olarakta yapılabilirdi. Özellikle sticker şeklinde yapıldı ki; böylece daha belirgin olması sağlandı.

Ürün Kullanıcıları Profili ve Bunun Teşhirle İlişkisi:

Cilt yenileyici serum kullananalar, kişisel bakımlarına dikkat eden bireylerdir. O sebeple, ürün markasını seçerlerken içeriği kadar, teşhir şekline de dikkat edeceklerdir. Her zaman ürün içeriğine uygun onu temsil eden teşhirler, satış için bir avantaj oluşturacaklardır. Yani, ürünün premium olup olmaması, satılacağı nokta, ürünü oluşturan içeriğin ne olduğu daima doğru teşhirin tasarlanması bakımından önemlidir. Premium teşhir vurgusu her zaman için bol malzeme ve LED ışık gibi enstrümanlar kullanmakla ilişkili değildir. Bazen çok sade bir 3D tasarım ve doğru grafik çalışma ile de çok premium bir algıya ulaşmak mümkündür.

Kozmetik Standı talepleriniz için, bizi arayın.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.