Site Rengi

Ahşap Gondolbaşı Stand Tüm Detayları

Ahşap Gondolbaşı Stand Tüm Detayları

Ahşap Gondolbaşı Stand, marketlerde en değerli yerlerden birisi gondolbaşlarıdır. Gondolbaşı dediğimiz nokta, her reyonda kasa tarafına veya marketin diğer tarafına bakan noktalardır.

Bu kadar değerli olma nedenlerinden birisi görüş açısıdır. Oldukça dikkat çekici ve kendisini diğer noktalardan ayıran konumu sayesinde, satış noktasında sınırlı olur bu noktalar. Markalar tarafından retail kanalıyla yapılan antlaşmalar sonucu belirli dönemler için kiralanırlar.

Çizgialtı reklam ajansları, dönemsel projelerde bu noktalara sahip çıkma bazen noktayı giydirme adına, bazen de tamamen oraya yepyeni bir stand koymak adına tasarım ve üretimle beraber olacak şekilde gondolbaşı standlar tasarlarlar.

Ahşap Gondolbaşı Standı

Ahşap Gondolbaşı Stand ise, ahşap ana gövdeden çıkan ve ahşap ağırlıklı malzemeden çıkan stand veya giydirmelere verilen isimdir.

Tasarım süresince “reklam kampanyasının” diline sadık kalınmalı ve “üretilebilir” bir tasarım ortaya çıkarılmalıdır.

Üretim süresince tasarıma sadık kalınmalı ve renderdaki ürün %99 gerçeklikle sahaya uygulamasının yapılması gerekmektedir.

Böylece markanın hem beklentileri karşılanmış olur, hem de sahada gerekli etkiyi yaratacak bir ürün ortaya konmuş olacaktır.

Tüm gondolbaşı projeleriniz için, bizimle iletişime geçin.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.