Site Rengi

Ahşap Kitap Standı

Min. 20 Adet
Ahşap Kitap Standı

Ahşap Kitap Standı, stand sektöründe büyük ölçüde yer kaplamaktadır. Kitapçılarda ve kırtasiyelerde bulunan stantlar detaylı bir şekilde kullanılacak alana göre seçilmelidir. Bu kitapların çocuklara hitap etmesi durumunda farklı bir konsept, kadınlara hitap etmesi durumunda farklı bir konsept, yaşlılara hitap etmesi durumunda ise farklı bir konsept tercih edilmektedir. Ahşap Kitap Standı bu hitap edilen tüm müşteri portfoyüne sunulabilecek kitap ürününü kapsamaktadır. Burada yapılacak olan işçilik farklılıklar göstermektedir. Bu ahşap malzeme gençlere göre farklı şekil almakta, çocuklara göre farklı bir işçilikle satışa sunulmaktadır.

Tercih edilecek ahşap ürünün kalitesine ve istenilen detaylara göre stantlara bir fiyat biçilmektedir. Standart bir fiyat aralığı bulunmamakta talep doğrultusunda bu fiyatlar belirlenmektedir. Bu stantların kurulacağı yere uzman personelin kontrolü ve ölçümleri ile fiyat belirlenecektir.

Kitaplar, hangi zamanda olursak olalım, yazının icadından beri en kıymetli ürünlerden birisidir. Bu sebeple teşhirleri de içeriklerine göre ilk paragrafta belirttiğimiz gibi farklılıklar gösterebilirler. Örneğin çocuklar için eğlenceli ve dikkat çekici görsellerle bir teşhir hazırlanırken, yetişkin kültür sanat standları için daha sade bir tasarım uygulanabilir.

Ahşap kitap standı talepleriniz için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Ahşap Kitap Standı Kullanım Alanları ve Avantajları

Kitap standları çoğunlukla fuar organizasyonlarında ve kırtasiyelerde kullanılmaktadır. Kitap standları oldukça çok çeşitlidir. Birden fazla materyalden üretilen standlar, birden fazla materyalin karıştırılarak kullanılması ile de tasarlanabilmektedir. Ahşap Kitap Standları genel olarak büyük ve kurumsal kitapçılarda, büyük ve kurumsal kırtasiyelerde kullanılmaktadır. Ahşap Stand kullanımında sergilenecek olan kitapların türü oldukça önemlidir. Hedef kitesine yönelik tasarlanması gerekir. Ahşap Kitap Standları;

  • Kalitesi yüksek olan bir stand türü olduğu için maliyeti yüksektir.
  • Kullanışlıdır ve görsel açıdan estetiktir.
  • Kullanım ömrü uzundur.
  • İstenilen boy ve ölçülerde tasarlanabilir.
  • İstenilen modele uygun tasarlanmaya elverişlidir.
  • Kitapların ağırlıklarını kaldırabilecek güce sahiptir. 
  • Reklam kullanmaya ve görsel kullanmaya uygun şekilde tasarlanabilir. 
  • Tasarım ve üretim aşaması çok zaman almaz.
  • Talep edilen özellikleri karşılamaya uygundur. 

Tüm sorularınız için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.