Site Rengi

Ahşap Ürün Standı’nın Özellikleri Nelerdir?

27.02.2020
3.391
Ahşap Ürün Standı’nın Özellikleri Nelerdir?

Tanıtımı yapılacak ürününüze yada markanıza en uygun standı seçmek istiyorsunuz. Ürün Standının kullanılacağı yer, kullanım şekli gibi bir çok datayı toplayıp nasıl bir stand istediğimize karar vermemiz gerekiyor.

Her şeyden önce standımızın hangi maddeden imal edilmesini istediğimizle başlamalıyız. Ahşap Ürün Standları, pek çok ortamda kullanılır, her şekilde üretilebilir, gösterişli ve kullanışlı bir üründür. Çok cezbedici tasarımların gerçekleştirilmesine olanak sağlamasıyla önemli bir stand çeşididir.

Ahşap; stand imalatçılığında ilk sırada yer alan maddelerdendir. Ağır ürünleri taşıyabilmesi de, her şekle sokulabilmesinin yanında önemli ikinci avantajıdır. Kurumsal firmalar ve gösterişe önem veren firmalar genellikle bu stand türünü tercih ederler.

Ahşap ürün standı isminde de ifade edildiği üzere ahşap formlarından herhangi biri kullanılarak üretilmiş standlara verilen genel isimdir. Bu ahşap malzeme MDF yada Suntalam olabilir.

Ürün teşhirlerinde göreceli olarak daha düşük maliyetli olan Ahşap Ürün Standları genellikle demonte şekilde nakledilir. Ama standa yada talebe göre demonte edilemez çeşitlerini de görmek mümkündür.

Ahşap Ürün Standlarını Alışveriş merkezleri, dükkanlar, marketler, fuarlar gibi bir çok ürün tanıtımı yapılan yerlerde sıklıkla görebiliriz. Kolay üretilen, montaj ve demontajının çok kolay olduğu bu standların üçüncü en önemli özelliği de dayanıklı olmalarıdır.

Böylece uzun süreler kullanılabilir. defalarca kurulup sökülebilir yada lokasyonu değiştirilebilr.

Ahşap Ürün Standının Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap ürün standları çok geniş tasarım seçenekleri sunarlar. Ürüne ve markaya özel üretilebilir. Dolayısıyla çok farklı şekil ve çeşitlerde ahşap standları görmek mümkün olabilir. Bunlarla alakalı detayları Ahşap Ürün Standı üretici firmalara ulaşarak alabilirsiniz.

Ahşap Ürün Standı; neredeyse piyasadaki her ürün ve marka için üretilebilir. Ürüne yada markaya özel tasarımlar yaparak, gerçekten göz alıcı sonuçlara ulaşmak mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken konusunda uzman ve tecrübeli bir tasarım ekibi ile çalışmak olacaktır.

Ahşap Ürün Standı Fiyatları

Ahşap standlar, birçok stand türüne nazaran uygun maliyetli olmaktadır. Keza farklı bir çok malzemeye göre MDF yada özellikle suntalam daha uygun maliyetli malzemeledir. Tabi ki tercih edilen standın üretildiği malzeme dışında da fiyatını etkileyen bir çok faktör vardır.

Tasarımındaki işçiliğin miktarı yani şekil detayı ne kadar çoksa, özel bir boya yada kaplama malzemesi kullanılacaksa ona göre fiyat artabilmektedir. Dolayısıyla Ahşap Ürün Standı Fiyatları ile ilgili karar aşamasında bu kriterleri gözden geçirmeyi unutmayınız.

Ahşap aynı zamanda, bir çok malzeme ile kolayca beraber kullanılabilen bir hammaddedir. Aşağıda bir çok malzeme ile kombine edilmiş bir stand örneğini videodan izleyebilirsiniz. Mobil için lütfen linke tıklayın.

https://www.youtube.com/watch?v=upR8nVnwW1c
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.