Site Rengi

Çift Taraflı Ahşap Stand

Çift Taraflı Ahşap Stand

Çift Taraflı Ahşap Stand, hemen her sektörde, çok çeşitli markaların ürünlerini tanıtmaya ve sergilemeye olanak sağlayan stand türleridir.

  • Retail veya geleneksel kanaldaki mağazalardaki uygunluk durumuna göre, teşhir çift taraflı da gerçekleşebilir. Bu alanın kısıtlı veya fazla olması ile ilgili değildir.
  • Nokta ile yapılan anlaşma, tesis edilen alanla ilgilidir. Bu standlar, iki yönlü teşhir ile mağazaya belirli bir metrekarede avantaj sağlayabildiği gibi, iki yönü de teşhirde işgal etmektedir.
  • Bu bazı durumlarda avantaj, bazı durumlarda dezavantaj olmaktadır. Buradaki karar mekanizması satış mağazası ve marka arasındaki satış stratejisi ile ilgilidir.
  • Dört tarafında ürün teşhiri yapılmasa da bu ürün, sırtı duvara dayanamayacağından ortaya konmalıdır. Bu da standı, ada stand (orta stand) yapar.

Redmond markasının Türkiye Distrübütörü’ne imal ettiğimiz standı, retail kanalında elektronik marketlerde ve geleneksel kanalda züccaciyelere tarafımızdan dağıtımı ve kurulumu yapılmıştır.

Çift taraflı ahşap standlar markaya, çift taraflı ürün görünümü, headerda marka bilinirliğinin arttırılması, ürün stoğunun arttırılması gibi bir çok noktada, sahada markaya pozitif katkı sunmaktadır.

Yine bu standlar bütçeye göre, ışıklı uygulama şeklinde yapılabilirler. LED uygulama ve akrilik malzeme sıklıkla bu standlarda tercih edilmektedirler.

Bu ürünün başka bir özelliği de, çift taraflı olmasından dolayı reyonda marka nezdinde, baskın bir şekilde görünürlülük sağlamış olmasıdır.

Çift Taraflı Ahşap Stand modelleri için, bizimle iletişime geçin.

Çift Taraflı Ahşap Stand

Standın Önemi 

Standlar, tüm marka ve firmalar için bir numaralı reklam ve pazarlama araçlarından biridir. Her ürüne göre özel olarak tasalanabilmesi sayesinde hemen hemen bütün tanıtım etkinlikleri için oldukça uygundur. Yalnızca sergi, sunum ve tanıtım amaçlı değil; pratiklik açısından da oldukça önemlidir. Hayatımızın hemen her noktasında standlara rastlamak mümkündür. Marketler, bakkallar, alışveriş merkezleri, kafeteryalar, eczaneler, fuarlar, züccaciyeler ve çok daha fazla yerde standlar kullanılır. Standlar, tek bir malzemeden üretilebildiği gibi birkaç malzemenin karıştılması ile de elde edilebilmektedir. 

En çok tercih edilen stand malzemeleri; ahşap ve kartondur. Hem görsel açıdan hem de kullanışlılık açısından oldukça işlevseldir. Böylelikle hem ürün tanıtımı sağlanır, hem de kolaylık sağlanmış olur. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.