Site Rengi

Ahşap Duvar Ünite Hakkında

Ahşap Duvar Ünite Hakkında

Ahşap Duvar Ünite, her ne kadar evlerimizde salonlarımı süslese de aslında mağazalarda çok iyi birer satış argümanıdırlar.

Marka, satış noktasında bir bölüme sahip çıkmak isterse, bunun en iyi yollarından birisi ahşap duvar üniteleridir.

Bu üniteler, marka ve noktanın talebine göre LED ışıklı ve spot ışıklı olabilirler. Bu uygulamalar, ahşap gövde üzerine ahşap, cam, akrilik gibi malzemelerden raflar oturtmak suretiyle oluştururlar. Headerda genelde logo uygulaması ve motto yer almaktadır.

Bu stand özelinde; görüntüyü ortaya çıkaran unsurlardan birisi, raftır. Raf cam olduğu için bu üniteye ahşap-cam raf ünite denebilir. Renderda ve aşağıdaki görselde bir çok züccaciye ve Evkur‘da uyguladığımız sütun ve reyon giydirmelerden Bayrampaşa Uygunlar mağazasına kurduğumuz üniteyi görebilirsiniz.

Bunun dışında bu uygulamalar, özellikle geleneksel kanalda mağaza sahipleri tarafından oldukça olumlu karşılanmaktadır. Çünkü oldukça iyi tasarıma sahip bu üniteler, mekanlara renk katmaktadırlar.

Ahşap yapısından ötürü, hemen hemen her mekanla uyumlu tasarımlardır. Ahşabın doğal görünümü sayesinde dekoratif, şık ve premium görüntüler elde edilmektedir.

Ahşap Duvar Ünite talepleriniz için, bizimle iletişime geçin.

Ahşap Duvar Ünite
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.