Site Rengi

Etkinlik Stand Çeşitleri Nelerdir?

27.02.2020
1.657
Etkinlik Stand Çeşitleri Nelerdir?

Etkinlik Stand Çeşitleri, bu yazımızda tüm etkinlik stand çeşitlerini ve detaylarına değineceğiz.

Ürün tanıtımı, üst derece önemli bir aktivitedir. Aslında ürünün kendisi kadar, hatta belki daha da çok, ürünün sergilendiği ortamın da nasıl göründüğü de önemlidir.

Etkinlik standları genel olarak bu noktada devreye girer. Ziyaretçileri doğrudan ürün tanıtım standına yönlendirilmesi, dikkati ürün yada markaya çekilmesi gibi bir çok amaç için etkinlik standları kullanılır.

Etkinlik Standı çeşitleri, neredeyse bütün sektörlerde tanıtım ve görsel lansmanlar için kullanılırlar. Organizasyonun çeşidine göre, bu standların çok farklı özellikleri bulunabilmektedir.

Bu sebeple ürünümüz ve markamız için en etkili olabileceğini düşündüğümüz tasarımı uygulamamız en mantıklısı olacaktır.

Tasarımdan sonra özellikleri bakımından daha kaliteli görünüme sahip standlar seçilmesi, amacınıza en iyi şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Hatta çoğu zaman etkinlik standları özel olarak amacına göre tasarlanmalıdır. Etkinlik Standı, Fuar stand çeşitlerinden farklıdır.

Fuarlarda tanıtım yapan firmalar, daha fazla ziyaretçi ağırlamak için stand alanında ya müzikli ile yada görsel bazı eğlenceli etkinlikler düzenleyebilirler.

Bu etkinlikler hem ziyaretçileri standınıza çekecek, hemde aklda kalıcılığınızı arttıracaktır. Bu etkinlikleri de düzenleyebilmek için bazı özel tasarım Etkinlik Standlarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Etkinliğin şekline ve özelliğine göre özel olarak tasarlanabilen Etkinlik Standları, siz ve ziyaretcileriniz için unutulmaz bir fuar yada lansman tecrübesi yaşamanızı sağlayabilir.

Etkinlik Stand Çeşitleri

Etkinlik Stand Çeşitleri Nelerdir?

Etkinlik stand çeşitlerini sıralamak çok da doğru olmayacaktır. Keza bu stand çeşidini kategorize etmek çok da mantıklı değildir. Uçsuz bucaksız tasarım gücünüze göre her türlü şekli verebileceğiniz etkinlik standlarında çeşitler tamamen hayal gücünüzle sınırlıdır.

Eğer etkili bir etkinlik tanıtım unsuruna sahip olmak istiyorsak, mutlaka tecrübeleri doğrultusunda bu sınırsız tasarım gücünü ürününüze yansıtabilecek ekiplerle çalışmanızı şiddetle öneririz.

Uygun Fiyatlı Etkinlik Standı

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Etkinlik Standları çok fazla seçenek şansına sahiptir. Bu tamamen sizin ürününüze uygunluk, ve hayal gücünüzle sınırlıdır.

Bu durumda hayallerinize fiyat biçebilir misiniz?  Yapılan özel tasarımlarla etkinlik standlarının da fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Yukarıdaki görselde Canon için yaptığımız Greenbox standını görebilirsiniz.

Önemli olan Etkinlik Standı alırken, kalite çizgisinden uzaklaşmamanız gerektiğidir. Bütçeniz doğrultusunda mümkün mertebe en yüksek kalite standartları sizin için en doğru seçimdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.