Site Rengi

Roll Up Banner Reklam Standı

11.07.2021
2.267
Roll Up Banner Reklam Standı

Roll Up Banner Reklam Standı, alüminyum malzemeden üretilen bir reklam standıdır. Makaralı sistemi sayesinde, reklam görselini mekanizmasının içinde zarar görmeden saklamaktadır.

Banner, reklam çalışmaları arasında, şık ve rahat kullanılabilir bir stand türü olmasından kaynaklı firma ve benzeri yerlerin vazgeçilmezidir diyebiliriz.

Özellikle fuar, kongre, lansman ve benzeri türden tanıtım çalışmalarının yapıldığı faaliyet alanlarında oldukça basit bir kuruluma sahip olmasından kaynaklı sıklıkla tercih edilmektedir. Bu türden tanıtım organizasyonlarında, bez bir çanta ile istediğiniz her alana taşıyabilmektesiniz. Çantası ile birlikte ağırlığı 3 kg veya 5 kg arasında değişiklik göstermektedir.

Bu alüminyum kasalı, sarmal mekanizmaya sahip olan, roll up banner şık bir görünüm ve etkili bir reklam çalışması yapmaya olanak sağlayan stand  ve aynı zamanda bir reklam aracıdır.

Roll Up Banner  Standı Avantajları

  • Roll up banner reklam standı, çantası ile istenilen her yere rahatlıkla taşınabilmesi sayesinde işlerinizi çok büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.
  • Kurulumunu, herhangi bir materyale veya aparata ihtiyaç duymadan saniyeler içerisinde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.
  • Sarmal sistemi ile, dijital baskılı görseli, zarar görmeden saklamanıza olanak sağlar. Makaralı sistemi sayesinde, dilerseniz defalarca aynı görseli kullanabilirsiniz.
  • Dijital görsel baskılı reklam çalışmanızı, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
  • Rol lup kağıdı baskıdayken yıpranmalara karşı ince pvc ile yapılmaktadır. Bu yüzden oldukça dayanıklıdır.
  • Portatif ve hızlı kurulumu sayesinde, zaman kazandırır.
  • Farklı ölçüleri ve farklı seçenekleri mevcuttur.
  • Oldukça az yer kaplamaktadır. Bu sayede alandan tasarruf etmenize olanak sağlar.
  • İmalat süreci oldukça hızlıdır.
  • Ekonomik açıdan oldukça uygun fiyatlara sahiptir.

Roll Up Banner Standı Kullanım Alanları

Roll Up Banner Standı ile ürünlerinizi veya firmanızın reklamlarını istediğiniz her yerde yapabilmektesiniz.

Marketler, alış veriş merkezleri, mağazalar, seminerler, fuarlar, kongreler, lansman, toplantı etkinlikleri ve benzeri türden tüm organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Çoğunlukla demonte olarak satılmaktadır. Satış piyasasında dijital baskısız da bulabilmeniz mümkün. Dilerseniz tüm dijital baskı çalışmalarını kendiniz yaptırıp buna göre satın alabilirsiniz. Branda malzeme üzerine baskı yapılmaktadır. Display standlar arasında en çok tercih edilen reklam standıdır.

Mutlaka sizlerde, gitmiş olduğunuz bir fuar, seminer, kongre veya bir alış veriş merkezinde bu stand türünü görmüşsünüzdür. Çünkü oldukça şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Bir çok organizasyon etkinliğinde, reklam çalışması olarak roll up banner reklam standı, kullanım kolaylığı, kurulum rahatlığı ve ekonomik uygunluğu sayesinde firma ve benzeri kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

Roll up banner reklam standını, az yer kaplaması ve hafif olması sebebiyle etkinlik düzenleyenler tarafından en çok tercih edilen reklam standı olduğunu bilmekteyiz.

Roll Up Banner Standı, ülkemizde en çok fuar organizasyonu düzenleyen firma veya markalar tarafından tercih edilmektedir.  Roll up banner reklam standları, fuar ve benzeri türden organizasyonlarımız için görüntüde sadelik ve şıklık oluşmasını sağlamaktadır. Önceleri kullanılan broşür ve benzeri türden reklam görsellerinin yerini aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

roll-up-banner-reklam-standı

 

Roll Up Standı Ölçüleri Nelerdir?

Roll Up Banner için net ölçüler vermek çok doğru değildir. İstenilen içerik ve kullanım alanlarınıza göre değişkenlik göstermektedir.

Örneğin fuar, kongre gibi organizasyon etkinliklerinde daha büyük ölçülere sahip roll up banner reklam standları kullanılırken, toplantı veya ofis içi çalışmalarda daha küçük ölçülerde roll up banner reklam standları kullanmak isteyebilirsiniz.

Ortalama standart ölçüler vermek gerekir ise, en sık kullanılan roll up banner reklam standı ölçülerini şu şekilde örnekleyebiliriz.

Ofis- Toplantı Etkinliği- Kültür Merkezi vb.

60×180 cm Roll Up
80×200 cm Roll Up
85×200 cm Roll Up

Fuar- Kongre- Alış Veriş Merkezi- Seminer vb.
100×200 cm Roll Up
120×200 cm Roll Up
150×200 cm Roll Up

Roll Up Banner  Standı Önemi

Roll Up Banner, özellikle fuar ve seminer organizasyonları tarafından tercih edilmektedir. Bir çok avantajı bulunan bu reklam standı, üzerine yaptırmış olduğunuz dijital baskılı görsel sayesinde organizasyon alanlarınıza hem sade, hem de şık bir hava katarken aynı zamanda etkili bir tanıtım çalışması yapmanıza da olanak sunar.

Dolayısıyla, doğru yerlere konumlandırdığınız roll up banner, üzerinde ki dijital baskının tasarımı son derece önemlidir. Çünkü firma, marka veya ürününüzün tanıtımı bu stand üzerinde gerçekleşecektir. Mutlaka dijital baskıda, markanıza ait çarpıcı şekilde tasarlanmış firma logonuzu da bastırmayı ihmal etmeyin.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.