Site Rengi

Hedefine Uygun Standlar 1

06.07.2021
2.406
Hedefine Uygun Standlar 1

Hedefine uygun standlar 1, stand tercihi yaparken, tanıtımını yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerle ilgili hedeflerinizi doğru belirlemelisiniz. Tüketiciye yeni bir ürünü tanıtmak istiyorsanız, burada önemli olan şey, hem markayı, hem ürünü ön plana çıkartmak olacaktır.

Piyasaya yeni çıkaracağınız bir ürünü tüketicilere sunarken, akıllarda kalabilmesi için, standın dijital baskılı olması görsel olarak hafızaya yerleşmesini sağlayacaktır.

Bununla birlikte, stand üzerinde yeni tanıtımını gerçekleştirdiğiniz üründen az miktarda bulunması da dikkat çeken, ürün odaklı algı oluşturan bir satış yönlendirmesidir.

Karton Stand

Hedefine uygun standlar 1, karton standlar, yeni ürün tanıtımında, mağazanızın bir çok yerine konumlandırabileceğiniz stand türleridir. Hem düşük maliyetli olması, hem de dijital baskı ile görsel olarak zenginleştirilmiş olması açısından, mağazanızın birkaç yerine bu stand türlerinden konumlandırmanıza olanak sağlamaktadır.

Mağazanız içerisinde, değerlendirebileceğiniz karton standlar ve üzerinde sergileyeceğiniz, piyasaya yeni çıkmış ürünlerinizi, doğru konumlandırma ile istediğiniz her alana rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Demonte ve hafif yapısından kaynaklı, kullanım ve taşıma kolaylığı sunmaktadır. Dijital baskı ile dilerseniz piyasaya yeni çıkardığınız ürünle ilgili bilgileri de, baskı şeklinde bu standa bastırıp, aynı zamanda ürünün reklamının bu şekilde de yapılmasını da sağlamış olursunuz.

Ahşap Standlar

Hedefine uygun standlar 1, ahşap stand şık, kaliteli, markanızı ve markanıza ait ürünleri sergileyebileceğiniz stand türleridir. Ahşap standlar, dekoratif tasarımlarından ve natürel görünüşlerinden kaynaklı oldukça dikkat çeken stand türleridir. Mağazanıza göre özel tasarımlarla da hazırlanabilen bu stand türleri, bulunduğunuz alana ferah bir görüntü kazandıracaktır.

Yine bu stand türleri üzerinde, piyasaya yeni çıkmış ürünlerinizi veya satış oranlarını arttırmak istediğiniz ürünleri sergileyebilirsiniz. Dekoratif görünüşlerinden kaynaklı, üzerinde sergilediğiniz her bir ürüne de, bu şık tasarımların etkisi mutlaka yansımaktadır.

Ahşap standlar üzerinde piyasaya yeni çıkardığınız veya satışını arttırmak istediğiniz ürünlerden, az sayıda sergilemek çok daha uygun olacaktır. Nedeni ise dekoratif yapısı üzerinde, ürünlerinizin çok daha göz alıcı görünmesinden kaynaklıdır. Tabi bu stand türleri üzerinde size belirtilen ağılık taşıma kapasitesine göre istediğiniz kadar ürün sergileyebilirsiniz. Çünkü ahşap, metal ve plastik enjeksiyon standları en fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahip stand türleridir.

Plastik Enjeksiyon Standları

Hedefine uygun standlar 1, plastik enjeksiyon standlarını hem içeride, hem de mağazanız dışında uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Yağmura ve güneşe dayanıklı yapısı ile her alanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz stand türleridir.

Bu stand türlerinde kalitesine göre, bir rafında 35- 40 kg kadar ağırlığı taşıyabilmektedir. Mağazanınız dışında, bu stant üzerinde tanıtım yapmak isterseniz, üzerinde fazla sayıda ürün bulundurmanızda fayda olacaktır. Zira hafif yapısından kaynaklı, rüzgar ile beraber devrilme riski taşır.

Mağaza içerisinde, size belirtilen ürün taşıma kapasitesine göre dilediğiniz kadar, ister az sayıda, ister çok sayıda ürün sergileyebilirsiniz. Metal ve ahşap raftan sonra en fazla ürün taşıma kapasitesine sahip olan stant türüdür.

hedefine uygun standlar 1

Metal Standlar

Hedefine uygun standlar 1, metal standlar eğer çoklu ürün sergilemek istiyorsanız, bunun için oldukça uygun stand türleridir. Metal ürün tanıtım standları, market, mağaza ve benzeri türden alış veriş merkezlerinde sıklıkla, tercih edilen stant türleridir. Demonte ve monte olarak da üretilebilen bu stant türleri, sağlam, dayanıklı ve istenilen renkte üretilebilmesinden kaynaklı fazlasıyla talep gören stant çeşididir.

Yukarıda sırladığımız tüm stand çeşitleri, istenilen ebat, renk ve tasarımlarla üretilebilmektedir. Önemli olan, hedefinize ve markanıza uygun olan stand türünü tercih etmektir. Hangi ölçülerde istediğiniz, hangi renkte istediğinizle doğru orantılı, olarak mağazanıza ve markanıza uygun mudur sorusu da büyük önem taşımaktadır.

Pleksi Stand

Hedefine uygun standlar 1, pleksi malzemelerden üretilen, mağaza ve market ve benzeri türden alış veriş merkezlerinde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz stant türleridir. Lazer kesim uygulamaları kullanılarak istenilen, tasarım ve modelde üretilebilmektedir.

Dayanıklı, hafif ve şeffaf bir görüntüye sahiptir. Bu sebeplerle ürünlerinizin teşhiri için oldukça uygun stand türüdür. Gıda sektöründe, teknoloji sektöründe, kırtasiyecilikte, kozmetik mağazalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Dilerseniz ışıklı bir tasarımla, hedefe uygun standlar yaptırabilirsiniz. Normal bir cama göre 6 kat daha fazla olduğu kanıtlanan pleksi standlar, şeffaf olması sebebiyle, ürünlerinizi görünür ve dikkat çekici bir şekilde sergilemenize olanak sağlar.

Pleksi standlar, tattırım standı, anket stand, fuar tanıtım standı ve benzeri türden tüm teşhir kampanyalarına yönelik olan faaliyetlerde, en çok tercih edilen stand türü olmaktadır.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.