Site Rengi

Auchentoshan Metal Pleksi İçki Standı

Sadece Auchentoshan Markasına!
Auchentoshan Metal Pleksi İçki Standı

İzlemesi, incelemesi oldukça keyifli olan Auchentoshan Metal Pleksi İçki Standı, Auchentoshan viskisi için üretim sağladığımız bir stanttır. Her hakkı markaya ait ve saklı olan metal pleksi içki standı için kullanacağımız malzemelerden tüm imalat sürecini büyük bir titizlik ile gerçekleştirdik. Metal pleksi içki standının imalatında neler yaptık hangi aşamalardan geçtik proje incelemesi başlığında görebilirsiniz.

Auchentoshan Metal Pleksi İçki Standı Proje İncelemesi

 • Turuncu rengin hakim olduğu ve pek çok farklı malzemenin bir arada kullanıldığı metal pleksi içki standında görsellik ön plana çıkartılmak istenmiştir. Farklı desteklerle birlikte dikkat çekici, doyurucu ve estetik bir görünüm elde edilmiştir.
 • Ağırlıklı olarak metal ve pleksi malzemenin kullanıldığı bu stant modeli aynı zamanda bir ada (orta) stand modelidir.
 • Duvar önlerinde sergilenebileceği gibi orta kısımlarda da rahatlıkla sergilenebilir.
 • 4 cepheden de olduğu gibi görünebilen stant, oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahiptir
 • Metal pleksi içki standında, stand üzerine yerleştirilmek üzere üç boyutlu obje desteği kullanılmıştır. Objeler pleksi malzeme kullanılarak üretilmiştir
 • Toplam 2 adet raftan oluşan stant üzerinde yeterli miktarda ürünün teşhir edilebilmesi için oldukça uygundur.
 • Metal içki standı üst kısmında teşhir edilecek ana ürün ve üç boyutlu obje desteği bulunmaktadır.
 • Raflar pleksi malzemeden, gövde ise metal malzemeden üretilmiştir böylelikle güvenilir sağlam ve dayanıklı bir stant hedefine ulaşılmış oldu.
 • Baskılar iç mekan dekota üzeri laminasyonlu dijital baskı olarak uygulanmıştır.
 • Metal Pleksi İçki Standı, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygun malzemeler ile üretilmiştir.
 • İçki standında marka mottosu öne çıkarılarak karakteristik bir stant elde etme hedefini ulaşılmış oldu. Amaç, ürün satışını gerçekleştirmek değil, markanın şimdiye kadar sektörde çizmiş olduğu imajını ve yerini devam ettirme isteğine yöneliktir. Bu sebeple profesyonel ve markanın vizyonunu yansıtacak bir görsel kullanım tercih edildi.
 • Pleksi içki standları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz Pleksi İçki Standı Kullanımı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

İçki Standı Özellikleri

Auchentoshan Metal Pleksi İçki Standı gibi içki stantları da bu kategoride yer alan tüm alkol ürünlerinin tanıtımı, teşhiri ve sergilenmesi için özel olarak tasarlanmış stand türleridir.

Alkol standları, sergileneceği alana göre belirlenip buna göre imal edilebileceği gibi, firma veya markaya göre de tasarlanabilmektedir. Birçok viski markası ürünlerinin çeşitli ticari alanlarda sergilenmesi için özel tasarım marka amblemli standlar tercih etmektedir. Yine bununla birlikte çoğu şarap üreticisi firma özel yapım ahşap standları marka amblemli olarak sergilenmesine son derece önem vermektedir.

Günümüzde içki ve ürünlerinin satışları, bazı marketler, tekel bayileri, restoranlar, publar ve otel restoranları gibi işletmelerde gerçekleştirilmektedir.

Otel, pub, restoran gibi işletmeler zaten tasarım ve şıklık konusunda hızlı satış gerçekleştiren tekel bayi gibi yerlere göre çok daha şık ve göz alıcı olmalıdır.

Bu gibi özenle tasarımı gerçekleştirilen işletmelerde, geni, ürün ve geniş marka yelpazesine sahip tüm içki ürünlerinin, işletmelerin görsel havasını bozmayacak ve hatta ayrı bir şıklık kazandıracak şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir.

İçki standı için, metal, ahşap, pleksi, cam, raf sistemi gibi ürünlerin rahatlıkla sergilenebileceği stand sistemleri gerekmektedir. Buna göre ihtiyaç belirlenip üretici firmadan tasarım istenebilmektedir.

Genellikle otel, pub, restoran gibi işletmeler alkol ürünlerinin sergilenmesi için ahşap malzeme ile üretimi gerçekleştirilmiş içki standı türlerinin tercih etmektedir.

İstenilen her modelde tasarımı gerçekleştirilebilen içki standı dilerseniz farklı bir etkileşim kazandırması için tekerlekli olarak tasarlanabilen modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu içki standı çeşitleri için istenilen model, ölçü ve kullanılacak malzemeye göre fiyatlandırılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.