Site Rengi

Metal Askılı Kalem Kutusu Standı

Min. 50 Adet
Metal Askılı Kalem Kutusu Standı

Metal Askılı Kalem Kutusu Standı, kırtasiyelerin belki de en çok kullandığı stand türlerinden biridir. Ceren Kırtasiye için tasarladığımız kalem kutu standı, kullanımı pratik ve konforlu bir stanttır. Her ürün, teşhiri için farklı stand çeşitlerine, kendine has modellere ihtiyaç duyar. Kalem ve kalem kutusu satışları her ne kadar devamlı olarak gerçekleşiyor dahi olsa da, pek çok farklı rakibe sahip olan bu sektörde yeri korumak ve daima yenilenmek oldukça önemli. Metal askılı kalem kutu standında neler yaptık, tasarım ve imalat sürecinde hangi yolları izledik proje incelemesi kısmında inceleyebilirsiniz.

Metal Askılı Kalem Kutusu Standı Proje İncelemesi

  • Metal askılı kalem kutusu standında ana renk olarak dikkat çekiciliği arttıracağını düşündüğümüz kırmızı rengi kullanmayı tercih ettik.
  • Ceren kırtasiye için üretmiş olduğumuz metal askılı kalem kutusu standı toplamda 35 askıya sahip olup alışılagelmiş kalem kutusu stantlarından çok daha fazla ürün sergileme kapasitesine sahiptir.
  • Blister stantlar yani askılı stantlar, teşhir edilecek ürünü daha görünür kıldığından kaynaklı hedeflediği kitleye çok daha çabuk ve çok daha verimli bir şekilde ulaşır.
  • Metal askılı kalem kutusu standında olduğu gibi belli hedef kitlelerine yönelik tasarlanan ve üretilen stantlar ürün satın almayı pozitif etkileyerek artırmaktadır.
  • Standın kendi rengi ve stand üzeri giydirmeler dikkat çekici olmalıdır. Özellikle kalem ve kalem kutusu gibi çocukların satın aldığı bu ürünlerde ürün giydirmeleri, ürün renkleri, tasarımları gibi bazı küçük ama önemli detaylar üzerinde durmak gerekir.
  • Blister stand türlerinde ürünlerinin sergilenebilmesi için ürünlerin ambalaj şeklinin tel askılar için uygun olması gerekir. Buna alternatif olarak ürünler askılara uygun şekilde etiketlenebilir ve satın alma işleminden sonra ambalajlarınabilir.
  • Blister stand kullanımını tercih etmeden önce bu ayrıntı muhakkak düşünülmelidir.
  • Blister standlarda en önemli noktalardan biri; bu stantların taşıyıcı kolonlarının sağlam ve dayanıklı malzemeden yapılmasıdır.
  • Metal askılı kalem kutusu standı tasarım ve imalatında pek çok farklı malzemeyi birbirine entegre olan kombinasyonlarda kullanarak sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü bir stant üretme hedefimize ulaştık.
  • Ceren kırtasiye için üretmiş olduğumuz metal askılı kalem kutusu standında ürün ön üst cephesinde yer alan marka alanı pek çok noktadan görülebilir şekilde tasarlanmıştır

Blister Stand ve Özellikleri

Blister stant, ürün, marka ve firma tanıtımı ve teşhiri için hemen her sektörde kullanılabilen, özel bir stand türüdür. Bu stant modeli, üzerine takılan askı aparatlar ile asılarak ürünlerin teşhir edildiği oldukça değerli bir stand modelidir. Blister stant türleri genel olarak metal malzemelerden üretildiği için metal stant adıyla da bilinmektedir.

Plastik, metal ve benzeri türden malzemelerin kullanıldığı blister standlar farklı ve modellerde dizayn edilip üretimi gerçekleştirilmektedir. Örneğin bir kozmetik mağazası bu standı, krem veya ruj şeklinde dizayn edilmesini ve üretimini isteyebilmektedir. İstenilen ölçü, model ve şekillerde tasarlanabilmektedir.  Bu stand modelleri, ayaklı orta stand şeklinde olabileceği gibi tezgah üstü şeklinde kullanılmaktadır.

Blister stand sistemleri, ihtiyaca göre tercih edilebileceği gibi, marka, hizmet veya ürüne göre istenilen model ve ölçülerde de tercih edilebilmektedir. Blister standların fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Ölçü, model, kalınlık ve istenilen adede göre fiyat seçeneklerinden faydalanmak mümkündür. Blister stand seçerken, seçtiğiniz stand türünü nerede ve ne amaçla kullanacağınız yapacağınız seçim konusunda netlik kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kırtasiye Stant Çeşitleri

Kırtasiye mağazalarında yer alan birbirinden farklı kategorideki ürün çeşitliliğini düzenli ve şık bir şekilde, tanıtım ve teşhir olanağı sunan birden fazla kırtasiye standı çeşidi mevcuttur. Kırtasiyelerde, defter, kalem, silgi, boya, kitap, kalem ucu, oyuncak, dergi ve benzeri türden yüzlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu kadar geniş ürün skalasının yer aldığı bir mağazada, düzenli bir alışveriş olanağı sağlanması için, sergilenecek tüm ürünlerin, ürüne uygun olan stand türünde sergilenmesi neredeyse zorunlu bir kural gibidir.

Örneğin kalem standında defter tanıtımı yapabilmeniz çok olanaklı değildir. Bu görüntü olsa olsa karmaşık bir görüntü sunar ki, bu kadar geniş ürün yelpazesine sahip bir mağazada en son istenebilecek bir durumdur.

Metal stand, ayaklı orta stand, pleksi stand, tezgah üstü stand, blister stand, enjeksiyon stand, orta alan standı, raf sistemleri, teşhir sepeti ve benzeri türden stand çeşitleri mevcuttur. İstenilen model, renk ve ölçülerde sergilenecek ürünlerin ölçülerine göre hem halihazırda stand türleri vardır hem de ürün, marka veya firmaya göre özel olarak üretilebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.