Site Rengi

Blister Stand Özellikleri Nelerdir?

15.03.2020
3.256
Blister Stand Özellikleri Nelerdir?

Blister Stand Özellikleri nelerdir, bu yazımızda blister stand çeşidinin ve kullanım alanı detaylarına yer vereceğiz.

Blister stand,ürün tanıtım ve teşhir amaçlı bir çok sektörde kullanılan özel bir stand türüdür. Bu stand çeşidinin üzerinde bulunan uygun noktalara takılan askı aparatlarına ürünlerin asılarak teşhir edildiği standlara Blister Stand denir.

Örneğin, cep telefonu kılıfı ve koruyucu cam ürünleri, kulaklık ve şarj kablosu gibi elektronik ürünler, için kullanılan blister standlarını piyasada bolca görebiliriz. Bu standlar, çoğunlukla metal malzemelerden üretildiği için metal stand adıyla da anılabilirler.

Kısaca aynı türden ürünlerin yanyana ve üstüste asılmasıyla yapılan teşhir çalışmaları için kullanılan standlardır.

Blister standları birçok dükkanda görmek mümkündür. Elektronik mağazaları, eczaneler, kozmetik mağazaları gibi her sektörde ürün satışı ve tanıtımı yapılan yerlerde blister standlar sıklıkla kullanılır.

Blister Stand Çeşitleri

Yapımında daha ziyade plastik ve metal malzemelerin kullanıldığı blister standlar farklı ölçü ve şekillerde üretilebilir. Örneğin bir telefon kılıf mağazası için telefon şeklinde yapılabilirler. Bunlar tezgah üstü olabileceği gibi ayaklı da olabilirler. İhtiyaca göre standart modeller seçilebileceği gibi ürüne özel şekil ve boyutlarda da seçilebilirler.

Blister Stand çeşitleri, ürüne göre farklı gruba ayrılabilir. Gıda sektöründe farklı temalar kullanıldığı gibi, teknoloji alanında çok farklı blister standlar kullanılır. Metal standlar gibi, tel standların da çoğu aslında blister stand modellerindendir.

Kuruyemiş standlarından baharat standlarına kadar kullanım alanı çok fazla olan tel standlar özellikle gıda sektörü için biçilmiş blister standlardır. Bu çeşitler genişletilebilir ki, ürüne özel tasarımların yapılabilmesi de mümkündür.

Eğer özel tasarım blister stand sahibi olmak istiyorsak muhakkak bu konuda yetkin ve tecrübeli firmalarla çalışmalıyız ki, yapacağımız tanıtımın çarpıcı ve dikkat çekici olması tamamen buna bağlıdır.

Blister Stand

Blister Standları Fiyatları

Blister standların fiyat skalası oldukça geniştir. Çünkü çok küçük yada çok büyük boyutlarda üretilebilirler. Yada ürüne göre çok farklı kalınlıklarda üretilebilirler. Burada ürüne uyum çok önemlidir.

Örneğin ürünün ağırlığına göre daha oturaklı modeller seçilebileceği gibi, ürünün değerine göre kilitli modeller de üretilebilir. Ürününüze en uygun blister standı seçmek ve uygun fiyat teklifleri almak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız tüm stand modellerinde olduğu gibi bu stand çeşidinde de hiçbir şekilde kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarda kullanıcıya sağlamaktadır.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.