Site Rengi

Hoparlör Standı Kullanımı Nasıldır?

16.03.2020
3.814
Hoparlör Standı Kullanımı Nasıldır?

Hoparlör Standı Nedir, birbirinden farklı marka ve firmalara ait olan, özellikleri değişebilen hoparlör ürünleri için tasarlanmış tanıtım ve sergileme standıdır. 

Teknoloji çağını yaşadığımız son yıllarda teknolojik ürünlerin tanıtımlarında farklı bazı standlar kullanılması gerektiği ortadadır. Her ne kadar teknolojik ürünleri satın almayı amaçlayanlar ürünlerin bir çok özelliğini öğrenirler. Lakin bu genelleme doğru değildir. Keza bazı ziyaretçiler tanıtım yapılan ortamda bilgilendirmek gerekir.

İşte bu bilgilendirmelerin yapıldığı standlara Hoparlör Standı denir. Teleskobik ayaklar üzerine kurulan hoparlör standlar ürüne özel üretilen standlardır. Tanıtımın yapıldığı alana göre farklı yüksekliklerde üretilmesi gereken bu standlar aynı zamanda hoparlörlerin sabit durmasını ve devrilmemesini de sağlarlar.

Hoparlör standları genellikle ürün tanıtımını sesli yapmak isteyen firmalar yada doğrudan hoparlör satışı yapan firmaların kullandığı ürünlerdir.

Bu standların üzerinde duran hoparlörler tüketici üzerinde çok daha dikkat çekici ve etkileyici olmaktadır. Ayrıca bu standların üzerine konuşlandırılan hoparlörler çok daha sağlıklı çalışacaktır.

Hoparlör standları çok farklı modellerde üretilebilir. Genelde sağlamlık açısından metal malzemeden üretilen bu standlar, ahşappleksi yada camdan da üretilebilir.

Burada standın malzemesi ürüne yada hoparlöre göre seçilir. Amaç en dikkat çekici şekilde hoparlörlerin aktif kullanımı olacaktır.

İlginizi çekebilir: Ürün Teşhir Standları

Hoparlör Standı Çeşitleri

Hoparlör standı çeşitleri genellikle boyut ve yapıldığı malzemeye göre değişiklik gösterir. Bu standların ayakları genellikle teleskobik üretilir, yani yükseklikleri kullanıcı tarafından ayarlanabilir.

Daha az olsa da yekpare üretilen modeller de mevcuttur. Genellikle üretici firmalar standart modelleri müşteriye sunarlar. Müşterinin talebi doğrultusunda özel üretim de yapılabilir.

İlginizi çekebilir: Canon markası için tasarlayıp üretmiş olduğumuz  Canon Ipad Ahşap Standı.

Hoparlör Standı Nedir?

Hoparlör Standları Fiyatları

Hoparlör standlarının fiyatları çok fazla değişiklik göstermezler. Fiyatı ve  hangi malzemeden üretildiği ile alakalı ve boyutu ile alakalı değişiklik gösterir. Tabi ayarlanabilir yada tek yüksekliğe sahip standlarda da fiyat farklılığı olacaktır.

Ancak burada da en önemli detay seçilen ürünün kaliteli malzemeden yapılmış olmasıdır. Özellikle bu tarz teknolojik tanıtımlarda fiyattan önce kalite ve sağlamlık önemsenmesi gereken detaylardır.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.