Site Rengi

Telefon Stand Kullanımı

22.03.2020
3.250
Telefon Stand Kullanımı

Telefon stand, kuşkusuz günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz teknolojik alet telefonlardır. Birbirinden farklı markaya ait olan telefonlar kendi içlerinde bir çok kategoriye ayrılmaktadır. Bu noktada ürünlerin alıcıyla buluşması için, telefonların tanıtımına yönelik ihtiyaçtan doğan stand türleridir.

Teknoloji devrinde yaşadığımız bu günlerde elimizden bırakamadığımız en önemli eşyalarımızdan biri şüphesiz cep telefonlarıdır.

Hal böyle olunca piyasada alış veriş hacmi en büyük ticari eşyaların başında Mobil cihazlar gelmektedir. Bir ürün ticari hacmi bu kadar büyük olunca doğal olarak piyasada çok sayıda farklı ürün ve farklı marka bulunur.

Ve tabi bunları satan dükkanlardan da bolca rastlamak mümkündür. Böyle bir durumda mobil cihazların teşhiri çok önemli bir hal almaktadır. Keza müşteriye ürünün en etkileyici şekilde sunulması, müşterinin sizi tercih etmesi için çok önemlidir.

İşte bu noktada telefon modellerinin sunulacağı Telefon Standlarının basit bir ürün değil ürüne özel tasarımı olması gerekliliği doğmaktadır.

Ayrıca bu ticari rekabet sadece mobil cihazlarla sınırlı değildir. Bu cihazlarla beraber kullanılan birçok aksesuar bulunmaktadır.

Bir çok aksesuar da yine telefon standları kullanılarak pazarlanmaktadır, yada telefonlarla beraber yan yana pazarlandıklarını da görebiliriz.

Burada basit masa üstünde bir adet telefonu tutacak stand bir stand modeli iken, ayaklı ve üzerine onlarca telefon koyulabilen standlarda telefon standları olarak adlandırılmaktadır.

Mobil cihaz standları bazen ayarlı olabilir böylece her çeşit ve ebattaki telefon bu standların üzerine düşmeyecek şekilde konuşlandırılabilir bazense sadece belirli bir telefon modeline göre üretilebilirler.

Bu standlar genelde ahşap veya plastik malzemelerden imal edilmektedir. Bu konuda belirleyici olan talep eden ve kullanacak firmanın talepleri, marka, ürün ve kullanacağı ortamın özellikleridir.

Telefon Stand Çeşitleri

Telefon standları çok farklı modellerde üretilmektedir. Telefonların üzerilerine koyulduğu noktalar sabit olabildiği gibi farklı telefon modellerine göre üretilebilen sıkıştırmalı ceplere sahip olan modeller de vardır. Ayrıca standın boyutlarına göre farklı çeşitleri de mevcuttur.

Ayaklı, tezgah üstü çeşitleri de sıkça karşımıza çıkar. Yine de firmanın taleplerine göre, ürüne yada markaya göre özel üretim yapmak da mevcuttur.

KheironStand firmasında olduğu gibi birçok firmada bu çeşitlerin tamamındaki taleplere en kısa zamanda cevap verilmektedir. Önemli olan burada kaliteden ödün vermeyen firmaları seçmektir.

Telefon Stand

Telefon Standı Fiyatları

Telefon standları ücretleri standart masa üstü tek ölçü bir model talep edildiği zaman çok düşük seviyelerdedir. Ancak ayaklı, birçok telefon modelinin sergilenebildiği ve ölçü ayarlı modellerin fiyatları biraz daha yüksek olacaktır.

Ama tercih edilen standın fiyatı yükseldikçe satışlarınız konusunda daha fazla faydalı olacağı da unutulmaması gereken bir ayrıntıdır. Burada önemli olan bize en uygun, en kaliteli ürünü en uygun fiyata bulabilmekte saklıdır.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.