Site Rengi

Kek Stand Çeşitleri Nelerdir?

22.03.2020
3.695
Kek Stand Çeşitleri Nelerdir?

Kek Stand Çeşitleri, kek gördüğünde birçok insanın iştahı kabarmaktadır. İçerik ve tür olarak birden fazla çeşitte üretilen keklerin sergilenmesi ve sunumu için birden fazla stand çeşidi mevcuttur.

Alışveriş merkezlerinde yüksek kiralı dükkânlarda hizmet veremeyen işletmelerin katlardaki boş alanları kiralayıp buralarda ticari faaliyet gösterdiklerinden daha önce bahsetmiştik.

Bu bölgelerde özellikle gıda ürünleri sergilenmekte ve satılmaktadır. Özellikle kafeler bir çok rakibin olduğu alışveriş merkezlerinde ilgi çekici stantlarla müşteri sayılarını arttırmaya çalışırlar.

Burada hem işletme banko standları hem kek standlarından bahsediyoruz.

Burada Kek standları derken sunumunun yapıldığı, kapaklı kapaksız tepsiler, raflar ve dolaplardan bahsedilmektedir.

Yani aslında bu standlar satıştan çok tamamen sunumu ön plana çıkartmak için kullanılan standlardır. Bu doğrultuda kek standlarının ağırlıklı olarak pleksi ve ahşap olmak üzere bir çok farklı malzemeden yapıldığını söylemek gerekir.

Ayrıca farklı ebatlarda ve şekillerde kek stand çeşitleri mevcuttur. Kek şekline göre kimisi yuvarlak olabildiği gibi kimisi ise dikdörtken yada kare şekilli olabilmektedir.

Burada sunumu yapılacak kek diliminin şekli ve boyutu çok önemlidir. Önemli olan bu kek diliminin albenisini arttırmaktır.

İlginizi çekebilir: Ürün Teşhir Standları

Kek Stand Çeşitleri

Kek standları pleksi ve ahşap gibi farklı malzemelerden, farklı ebatlarda ve ölçülerde olabilirler. Nadiren cam yada porselen malzemeden de imal edilebilirler.

Kapaklı kapaksız gibi sınıflandırılabildikleri gibi bir kaç katlı modelleri, ayaklı veya tezgah üstü modelleri de mevcuttur. Kısacası firmanızın taleplerine göre neredeyse sınırsız çeşit şansı bulunmaktadır.

Neredeyse tek şartın gıda yönetmeliklerine uygun malzemelerden üretilmesi olan Kek Standları talebe göre çok özel tasarımlara uygun üretilebilirler.

İlginizi çekebilir: Gıda Teşhir Standları

Kek Standı Fiyatları

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bir çok parametre Kek Standlarının fiyatlarını direkt etkilemektedir. Ürünün ebat ve özelliklerinden başka gıda ile alakalı bu standlarda kalite ve gıda kanunlarına uygun olması en önemli kriterdir.

Piyasada bu konuda belirli testlari geçememiş çok uygun fiyatlı standlar olduğu bilinmektedir. Bu standlar ucuz olmasına karşın hem görsel şıklığı bulunmadığı gibi sağlığa ciddi zararları bulunabilir.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.