Site Rengi

Kurabiye Stand Tüm Detaylar

25.03.2020
3.757
Kurabiye Stand Tüm Detaylar

Kurabiye stand seçimi nasıl yapılır? Kurabiye standları nasıl kullanılır?

Batıda Cookie Stroll olarak bilinen kurabiye çeşitleri ve içeceklerle birlikte tüketilecek bütün bilumum unlu mamüllerin sergilendiği Kurabiye Standı, ülkemizde alışveriş merkezlerinin son 25 yılda yaygınlaşması ile hemen her AVM’de yerini alan bir yapı haline gelmiştir.

Kurabiye,kahve ve benzeri gıda ürünlerinin hazır olarak tüketiciye arzının yapıldığı bu yapılar, AVM’ler başta olmak üzere, fuar ve benzeri hemen her etkinlik alanında ürün satışının yapılması için kullanılabilir. Bu donanımlar, teknik olarak birer dükkan formuna sahiptir.

Dört tarafı kapalı stantlar ile tanıtım ve satış yapabileceğiniz gibi dilerseniz tanıtım standı şekilde bir yüzü teşhir için kullanılan yapıları da tercih edebilirsiniz. Bunun için size alana özelliklerine uygun biçimde mimari tasarım desteği sunabilmekteyiz.

 Tabii stant olarak tanımladığımı bir diğer ürün grubu olan kek standı, tepsiler ve teşhir platformlarını da unutmamamız gerekir. AVM Standı, corner, point, kiosk gibi isimler de alabilmektedir. Ancak bu yazıda biz AVM Standı olan ve satış yapılan kurabiye standlarından ağırlıklı olarak bahsedeceğiz.

Kurabiye standları hakkında hemen herkes bilgi sahibidir, zira evlerde dahi bu standların bazı modellerini görmek mümkündür.

Kurabiye ikramının oldukça zarif, şık ve estetik bir yolu olan bu standları birçok organizasyonda görmek mümkündür. Fuarlarda standları olan firmalar, gelen müşterilere ikramda bulunmak amacıyla kurabiye standlarını kullanabilmektedir.

Bunun yanında, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve süpermarketlerde de yine gıda ürünlerinin tanıtımını yapmak amacıyla bu standların kullanıldığını görebiliriz.

Kurabiye standlarının çok farklı çeşitli tasarımları ve modelleri bulunmaktadır. Tek bir zemine sahip stand modelleri olduğu gibi iki veya daha fazla zeminin üst üste veya yan yana olacak şekilde bir araya getirilmesiyle oluşturulan stand modelleri de mevcuttur.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde ihtiyaçlarınıza en uygun ve size özel tasarlanmış modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Kurabiye Stand Çeşitleri

Yapı formunda, dükkan olarak kullanılmak için üretilen Kurabiye Standı çeşitleri belli formlar sahiptir. Gıda ürünlerinin satışının yapıldığı küçük bir dükkan gibi üretilen bu yapının tasarım özellikleri çok farklı şekilde olabileceğinden, bir çeşit sınırlamasının olmadığını da söyleyebiliriz.

Tabii tepsiler teşhir dolapları noktasında da aynı ürün çeşitliliğinden söz edilebilir. Kurabiye standı kurulumu da, en az Kurabiye Standı Yapımı kadar dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Kurabiye standları, kullanıldıkları malzeme, üzerinde ne kadar kurabiye ikram edileceği, standart veya özel tasarım olmasına bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir.

Bu bağlamda, bu standların üretiminde, gıda ile uyumlu şartı ile camplastik, ahşap, porselen vb birçok farklı malzeme türü kullanılabilmektedir. Ayrıca, standın formu, kare, dikdörtgen, oval veya başka bir geometri şekle haiz olabilmektedir.

Kurabiye Standı Fiyatları

Kurabiye veya buna benzer ürünlerin sunumunda oldukça etkili ve akılda yer eden seçeneklerden biri olan bu standların geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır.

Taleplerinize en uygun kurabiye standı modellerinden doğru seçimi beraber yapmak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Kurabiye Standı fiyatları noktasında size sahip olduğumuz deneyim sayesinde son derece avantajlı bir zemini sunabiliriz.

Bizimle iletişime geçerek, en uygun materyalin kullanıldığı ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Deneyimli personelimiz, sizin için makul maliyetler ile en nitelikli ürünleri geliştirmek üzere hizmetinizdedir. 

Başarılı Ürün Teşhiri Yapmak İçin

Üretim ve tüketim dünyasının hızından bahsettik. Ve buna ek olarak; yoğunluk da aynı oranda büyümekte. Yalnızca bariz bir hızlı tüketim değil, aynı zamanda yoğun talepler de bu durumu etkiliyor. Tüm bunlara karşılık olarak yine de doğru ürün teşhiri ve doğru ürün standı elde etmek hala mümkün.

Ürün teşhiri dediğimiz zaman akıllara direkt bir karşılama bankosu geliyor. Ancak isteğimiz bunun çok daha fazlası. Çünkü yeni dünyada daha özgün tasarımlar daha fazla avantaj sağlıyor.

Stand üzerinde sergilemek üzere bir ürünü doğru stantla nasıl sergileyebiliriz?

Ürün seçiminin bir sonraki aşaması olan doğru ürün standı tercihinde dikkat etmek gereken çok sayıda farklı nokta vardır.

  • Ürün ve stand uyumu: Tercih ettiğiniz stand modelinin sergileyeceğiniz ürünle alakalı olması gerekmektedir. Malzeme, renk, ölçüler ve estetik form olarak birbirinden uzak stiller hedefinize ulaşmanızı zorlaştırır.
  • Güncel ve modern ürün standı tarzlarını benimsemelisiniz: Eskide kalmış ve modayı takip etmeyen tarzlar sektördeki yerinizi zedeleyebilir. Size destek olmamasının yanında, ürününüzü ya da markanızı geriye düşürebilir. Bu sebeple sık sık güncel tarzları ve ürün standı modasını takip etmenizde fayda vardır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.