Site Rengi

Pleksi Gözlük Standı

Min. 100 Adet
Pleksi Gözlük Standı

Pleksi Gözlük Standı, birbirinden farklı ve hassas olan gözlük ürünlerinin tanıtımı ve satışlarının artması yönünde sergilemesi yapılan stand türleridir.

Pleksi malzeme stand sektöründe en çok kullanılan malzemelerden biri olup, sahada da prestijli bir görünüm sağlamaktadır.

Akrilik tabakaların kalınlıklarından hangisinin seçileceği stand tasarlanırken taşıyacağı ürün adedi ve ağırlığına göre belirlenir. Buradaki amaç marjinal faydadır.

Yani mümkün olan en az kalınlıkta, estetik açıdan en iyi görüntüyü sağlamak adına doğru statik hesapla seçim yapılmalıdır. Böylece pleksi stand, sahada en güzel şekilde görülecektir.

Gözlük hem sağlık için hem de görünüm bakımından estetik ve adı üstünde, göze hitap eden bir üründür. Pleksi gibi bir malzeme de, böyle bir ürün için oldukça yerinde bir seçimdir.

Böylece marka, bu stand ile sahada ürününü oldukça premium bir şekilde konumlandırabilecek ve bu da potansiyel müşterilerin dikkatini çekecektir. Özellikle görselliği ön plana çıkan ürünlerde sunum en önemli detaylardan biridir.

Pleksi Gözlük Standı talepleriniz için, bizi arayın.

Pleksi Gözlük Standı

Lansman- semimner- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm organizasyonlar için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebiliriz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.