Site Rengi

Balon Stand Çeşitleri

14.03.2020
3.200
Balon Stand Çeşitleri

Balon Stand Çeşitleri, birbirinden farklı sektörlerde açılış ve benzeri davetlerde, eğlencelerde, partilerde sıklıkla kullanmaktadır.

Satış veya pazarlama amacı ile kullanılan balonlar oldukça önemlidir. Özellikle açılışlarda olmak üzere her türlü organizasyonda insanların ilk bakışta ilgisini çekmesi açısından önemli malzemelerdir. Balonlar bu sebeple çok tercih edilen bir pazarlama aracı olarak bilinir.

Balonlardan çeşitli şekiller oluşturup kullanılabileceği gibi, üzerilerine marka yada ürün adı baskısı yapılarak da kullanılabilir. Balon standlarında genellikle uçan balonlar kullanılıyor olsa da, normal balonlar da kullanılabilmektedir.

Peki normal balonlar nasıl göz seviyesinde duracak ve dikkat çekecekler? İşte bu noktada Balon Standı önemli bir araçtır.

Genellikle bir oyun eşyası olarak kullanılan balonlar, özellikle kutlama olmak üzere fuar, düğün, tanıtım, gibi birçok farklı organizasyonda karşımıza çıkmaktadır.

Farklı renkte kullanılan balonlarla kullanıldığı ortamı renklendiren ve ortama neşeli bir hava katan balonların bir arada muhafaza edilmesi için balon standları kullanılmaktadır.

Böylece balonlar çok daha şık bir izlenim bırakırlar. Farklı renkleri, boyutları ve şekilleri olan balonlar gibi bu standların da çok farklı şekil, boyut ve modelleri vardır.

Balonlar, hafif oldukları için standları da hem daha az maliyetli olması açısından hem de daha ağır standlara ihtiyaç olmamasından dolayı hafif plastik malzemeden imal edilirler. Bu parti standları kullanımı ve işlevselliği bakımından farklı çeşitlere ayrılırlar.

Balon Stand

Balon Stand Çeşitleri

Balon standı çeşitleri, ne tarz bir organizasyonda kullanılacağına göre farklılık gösterirler. Bazı organizasyonlarda daha uzun süre ayakta kalması beklenen standlar bazı firmalarda defalarca organizasyonlarda kullanılmak üzere satın alınırlar.

Zarafet ve estetik gibi ihtiyaçların çok fazla aranmadığı balon standlarının, müşterilerine her zaman kaliteli ürünler sunan firmalarla iletişime geçilerek temin edilmesinde fayda vardır.

Balon Standı çeşitlerine gelirsek çoğunlukla plastik üretilen ürün, balon çeşidine göre farklı tasarımlarla üretilirler. Örneğin uçan balonların içerisinde bulunan zararlı gazlar dolayısıyla özellikle çocuklara yönelik organizasyonlarda normal balonların uçan balon gibi görünmesini sağlayan standlar tercih edilebilir.

Balon Standı Fiyatları

Büyük çoğunlukla plastik malzemeden üretilen ve çok işçiliği ve özelliği bulunmayan balon standları genellikle uygun fiyatlara sahiptir. Özellikle kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri seçerek çok düşük bütçelerle çok etkili sunumlar yapabilirsiniz.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.