Site Rengi

Cupcake Stand Kullanımı

14.03.2020
3.414
Cupcake Stand Kullanımı

Cupcake Stand, alışveriş merkezlerinde, fuar ve benzeri yerlerde sıklıkla görmeye alışkın olduğumuz stand türleridir. Bu standların tasarımı, şıklık ve ürünün ön planda olmasına yönelik tasarlanmıştır.

Yakın geçmişte ürün tanıtım standları ciddi değişikliklere sahip oldular ve geçmiş standlardan bir çok farklı özelliklere sahip oldular.

Keza bugünkü ticaret piyasalarında rekabet eskiye göre çok daha fazla. O yüzden tanıtımı yapılmak istenen ürünleri en iyi şartlarda sergilenmesi önemlidir. Yoksa başarılı bir lansman yada tanıtım yapmak pek mümkün olmayacaktır.

Cupcake standları yada Pasta Standları bu sektördeki ürünlerin en iyi şekilde pazarlanması için geliştirilen standlardır. Alışveriş merkezlerinde, fuarlarda belirli alanlarda bu standlar kullanılarak pasta, cupcake satışı yapıldığını sıkça görmekteyiz.

Bazen bu standlar tek başlarına yeterli olmayabilirler. bu durumlarda cupcake standları, çeşitli kapaklı kapaksız tepsi tanıtım yada sunum standları ile desteklenebilirler.

Herhangi bir yiyeceği tanıtmak istiyorsak yada tanıtım yaptığımız ürünün alanında ziyaretçilerimize yiyecek bir şeyler ikram etmek istiyorsak Cupcake standı ve pasta standları bizim için biçilmiş kaftan olacaktır. Farklı renkleri ve değişik tasarımları olan bu stand modelleri gayet zarif ve etkili iz bırakma aracıdır.

Standların boyutları çok çeşitlilik gösterebilmektedir. Tezgah üstü olup bir kaç ürün tanıtımı yapılabildiği gibi. Ayaklı standlarla çok daha fazla ürün tanıtımı yapılabilir. Öncelikle ihtiyaçlarımızı ve amacımızı belirlemek bu noktada çok daha faydalı olabilir.

Cupcake standları neredeyse her türlü ortamda yada organizasyonda kullanılabilir. Marketlerde, dükkanlarda kullanılabileceği gibi daha büyük organizasyonlarda yada fuarlarda da çeşitli boyutlarda bu standlardan görmemiz mümkün olacaktır.

Cupcake Stand

Cupcake Stand Çeşitleri

Cupcake standının çok farklı çeşitleri vardır. Üretilen malzeme değişiklik gösterebildiği gibi, boyutlarında da ciddi farklılıklar olabilir. Genellikle ürüne özel tasarlanan ve üzerinde ürünün görselini bulunduran bu standlar çok farklı fiyatlara da sahip çeşitlerden oluşmaktadır.

Cupcake standı yada pasta standı denildiğinde aklımıza ne geliyor olursa olsun aslında kek, pasta teşhiri yapılabilen her türlü araç birer cupcake standıdır. Belki ufak kapaklı bir tepsi belki kocaman bir ahşap platform olabilirler.

O zaman bu standların hammadelerinden de bahsetmek gerekirki bu standlar Ahşap Cupcake Standı, Metal Cupcake Standı ve Pleksi Cupcake Standı olarak da sınıflandırılabilir.

Cupcake Standı Fiyatları

Çoğu Cupcake standı farklı ebat ve şekillerde üretilir ve müşterisinin ihtiyaçlarına göre seçilerek kullanılır. Bu şekilde alınan standlara oldukça düşük bütçelerle sahip olunabilir. Özel tasarım yaptırıldığında ister istemez fiyatlar biraz artabilmektedir.

Burada unutulmamalıdır ki sadece ucuz diye ürünün özelliklerini ortaya çıkartamayacak, ürünü kendi kendine pazarlayamayacak bir Cupcake standı seçimi hiç bir şekilde amaca hizmet etmeyecektir.

Bir ürünün tanıtımında en önemli nokta olan sunumu ürüne en uygun şekilde yapamazsak ürünü daha piyasaya süremeden tüm albenisini kaybetmesine sebep olabiliriz.

Dolayısıyla üretimlerinde kalite standartlarından ödün vermeyen firmalarla çalışmak daha çok işinize gelecektir. Bu iş için ayırdığınız bütçe size fazlasıyla geri dönecek ve ürününüz sektörde hak ettiği yeri alacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.