Site Rengi

Mini Elips Enjeksiyon Stand

Min. 50 Adet
Mini Elips Enjeksiyon Stand

Enjekte yöntemi ile elde ettiğimiz Mini Elips Enjeksiyon Stand, pek çok farklı sektörde kullanılan ve sık karşılaştığımız modeller arasında yer alıyor. Eriyik plastiğinin istenilen kalıplara boşaltılması sayesinde tasarımı kolay ve isteğe göre ayarlanabilen bir stant türüdür. Ayrıca imalat sürecinin hızlı olması ve alıcısına kısa sürede ulaşması ile de sıklıkla tercih edilebiliyor. Kozmetik sektöründen ilaç sektörüne, oyuncak teşhirinden kalem teşhirine kadar birçok farklı alanda kullanılıyor. Mini Elips Enjeksiyon Standını tasarlarken nelere dikkat ettik, nasıl bir yol izledik ve standa dair tüm detayları Proje İncelemesi kısmından bulabilirsiniz.

Mini Elips Enjeksiyon Stand Proje İncelemesi

  • Mini elips enjeksiyon stand modelinde renk tercihini açık tonlardan yana kullandık. Böylelikle üzerinde sergilenecek ürünler için temiz ve ferah bir görünüm elde etme şansımız oldu.
  • Tanıtımı yapılacak markaya göre çok sayıda logo alanı ve logo görsel alanı bulunmaktadır.
  • Birbirinden farklı malzemelerin entegre edilmesiyle oluşturduğumuz mini elips enjeksiyon stand modelinde, dayanıklılığı maksimum seviyeye çıkarmayı hedefledik. Bu sayede uzun ömürlü ve verimli bir kullanıma olanak sağlayacak bir tasarım elde ettik.
  • Toplam iki adet raf kullanımı sağladığımız bu stantta raflar, enjeksiyon tekniği ile oluşturulmuştur. Raf önlerinde kullandığımız wobbler (kağıda basılmış reklam öğesi) ile görsel açıdan tatmin edici bir görünüme kavuşturduk. Ayrıca raf önlerinde bulunan raf siperlikler ile teşhir edilecek ürünlerin stant üzerindeki tutuşunu arttırdık. Bu sayede kozmetik sektörüne ait en ufak ürünlerin sergilenmesi bile kolaylaştı.
  • Ürün ön ve arka cephelerinde alınlıklara marka logosu rahatlıkla görülecek şekilde yerleştirildi. Her iki cephede de etkinlik esas alındı.
  • Mini elips enjeksiyon stand üzerinde baskılar iç mekan laminasyonlu dijital folyo baskı olarak gerçekleşti.
  • Enjeksiyon stand çeşitlerimizi görmek isterseniz: Enjeksiyon Standlar

Laminasyon Nedir?

Mini elips enjeksiyon stand tasarımında kullandığımız pek aşina olmadığımız bir kelime olan laminasyon; bir üretme tekniğidir. Lamina, kelime anlamı olarak tabaka, katman anlamlarına gelir. Laminasyon işlemi ise; ürünün, alıcısına ulaşmadan hemen önce mümkün olan en sağlam haline getirilmesi ve verimliliğini arttırmak amacıyla güçlendirilmesi işlemidir. Ürünlerin daha modern, sağlam ve dayanıklı olmasını sağlayan laminasyon pek fazla isim olarak bilinmese de sıklıkla uygulanan bir teknik işlemdir. Laminasyon işlemi için özel olarak tasarlanmış olan makineler ve bazı cihazların kullanımıyla gerçekleştirilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.