Site Rengi

Paslanmaz Çift Taraflı Dış Mekan Tabela 40×40

Paslanmaz Çift Taraflı Dış Mekan Tabela 40×40

Lugano Caffe için tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz Paslanmaz Çift Taraflı Dış Mekan Tabela, uzun ömürlü kullanım sağlayacak dayanıklı malzemeler ile üretildi. Özellikle kafe ve restoranlar için oldukça önemli olan ve yüksek maliyetlerin harcandığı iç ve dış mekan tabelalarında sağlamlık ve kalite ilk önceliğimizdir. KheironStand olarak Siyah Boyalı Paslanmaz Çift Taraflı Dış Mekan Tabela tasarımında ve imalatında neler yaptık proje incelemesi başlığında tüm detayları paylaştık.

Siyah Boyalı Paslanmaz Çift Taraflı Dış Mekan Tabela Proje İncelemesi

  • paslanmaz çift taraflı dış mekan tabela Lugano Caffe için tasarım yaptığımız ve ayrıntılar üzerinde durduğumuz bir tabela oldu.
  • Tabelanın her iki cephesinin de aynı şekilde olması ve Lugano Caffe isminin aydınlatmalar ile belirginleştirilmesi öncelikli hedefimizdi. Tabelanın dikkat çekiciliğini arttırarak esas işlevine daha uygun hale getirmiş olduk.
  • Dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanan bu tabelada paslanmaz ayak kullanılarak uzun yıllar boyunca tamire ya da yenilemeye ihtiyaç duymayacak bir tabela üretimi yaptık.
  • Akrilik, alüminyum, poliüretan, polikarbonat ve termo plastikler gibi pek çok farklı malzemeyi kullanarak ürettiğimiz paslanmaz çift taraflı dış mekan tabela Lugano Caffe için tasarlanmış en ideal dış mekan isim tabelasıdır.
  • Tabelanın her iki tarafına da yerleştirdiğimiz aydınlatmalar ile gece ve gündüz aktif kullanımı sağladık. Led ışıklarla yaptığımız aydınlatmalar ile tabela üzerindeki isim dikkat çekiciliğini artırdık.
  • Kullandığımız siyah boya, dış mekan tabelalar için özel olarak üretilmiş olup, oldukça sağlam ve dayanıklı pigmentlere sahiptir. Kullandığımız siyah boyayı özenle seçerek, hem istenilen tonu elde edebildik hem de kaliteyi arttırdık.
  • Lugano Caffe için tasarladığımız iç mekan tabelasını görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.