Site Rengi

Zuchex Hira Modüler Fuar Standı

Zuchex Hira Modüler Fuar Standı

Zarif- Hira Çelik Ltd. Şti için tasarladığımız Zuchex Hira Modüler Fuar Standı, Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarlarının en gözde stand modellerinden biridir. Octanorm bu modelin tasarımından iç dizaynına kadar pek çok farklı noktasında özenle çalışmış ve Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı için en uygun tasarımı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Zuchex Hira Modüler Fuar Standı tasarımında neler yaptığımızı proje incelemesi başlığı altında inceleyebilirsiniz.

Zuchex Hira Modüler Fuar Standı Proje İncelemesi

 • Ulusal ve global fuarlarda özellikle hızlı kurulumu ile dikkat çeken stant türlerinden olan modüler stant sistemi kullanımını tercih ettik. Böylelikle kısa süreli kurulum ile zamandan ve işten tasarruf edilmesini sağladık. Aynı zamanda modüler standa daha sonradan istenilen bölümlerin eklenebilmesi avantajından da faydalanmış olduk.
 • Alüminyum, suntalam, mdflam gibi pek çok farklı malzemeyi tasarıma dahil ederek, her alan için en sağlam ve dayanıklı malzemeyi tercih ettik.
 • Farklı boyutlarda raf, panel ve çeşitli bölmelerin entegre kullanımıyla Zarif Hira Çelik ismi için hem şık hem de kaliteli bir modüler stant sistemi sağladık.
 • Tasarım aşamasında kullandığımız proje ve grafik kombinasyonları ile renk seçiminin ürünlerle uyumunu görebilme fırsatı edindik. Bu sayede bir çeyiz fuarı ya da ev eşyaları fuarı için en dikkat çekici renkleri kullanabilmeyi başardık.
 • Hedefimiz fuar ziyaretçilerinin zaman geçirebileceği ve ürün tanıtımlarının geniş bir alanda yapılabileceği bir tasarım elde etmekti. Sergilenecek ürünlere özel oluşturduğumuz raflar ile ürün sergi dizaynı her ziyaretçinin temas kurabileceği şekilde gerçekleşebilmekte.
 • Zuchex Hira Modüler Fuar Standı tasarımını yaptığımız Zarif Markasının logosunu 3 cepheden de çarpıcı bir görünüme sahip olacak şekilde stand üzerine yerleştirdik. Böylelikle fuar organizasyonlarının kalabalığında da her açıdan belli olabilmeyi sağladık.
 • Zuchex Hira Modüler Fuar Standında kullandığımız ışıklandırmayı ürünleri en öne çıkartacak biçimde seçtik. Loş ve markaya dönük aydınlatmalar sayesinde abartı parlaklıktan kurtulup, ortamı aydınlatmayı tercih ettik.
 • HOST İstanbul ve Zuchex Fuarı gibi organizasyonların vazgeçilmezi olan modüler stantlar, hızlı kurulabilme özelliğinin yanı sıra de- monte gönderim özelliğine de sahiptir. Bu sebeple pek çok fuar organizasyonu katılımcısının ilk tercihidir.
 • Zuchex hira modüler fuar standı içerisinde dört masa ve on iki sandalyeden oluşan misafir ağırlama bölümü bulunmaktadır. Böylelikle organizasyon ile bütüncül bir görünüm hissettirilirken daha çok zaman geçirmek için de gerekli olan konfor sağlanmış oldu.
 • Stand içerisinde görselliğe önem vererek Zarif Hira Çelik’e ait olan ürünlerin görsellerini duvarlara yerleştirdik. Bu sayede yalnızca stantta sergilenen ürünlerden ziyade pek çok ürünün ziyaretçilere ulaşması hedefimizi başardık.
 • Fuar standı nasıl seçilmelidir ve nasıl kullanılmalıdır konuları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz Fuar Standı Hakkında Sık Sorulan Sorular başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Modüler Stand ve Özellikleri Hakkında

Monte ve demonte şeklinde dizayn edilmiş, oldukça pratik ve şık tasarımlara sahip olan stand türlerine modüler fuar standı denmektedir. Modüler fuar standı kurulumunun oldukça pratik ve kolay olması özelliği sayesinde, fuar katılımcılarının gözde stand türlerinin başında gelmektedir.

Modüler fuar standları, sunta, suntalam,mdf lam ve hıghlass malzemeler kullanılarak ürtetilmektedir. Bununla birlikte cam ve çelik malzemeler ile de imal edilebilmektedir. İstenilen ölçü ve modellerde tasarım gerçekleştirilebilir ve rahatlıkla kullanılabilir sistemlerdir.

Şıklık ve konforu bir arada sunan modüler sistemler, monte ve demonte avantajı ile zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Ürüne ve markaya özel tasarlanabilmekte, uzun ömürlü kullanım avantajını da beraberinde getirmektedir.

Zuchex Hira Modüler Fuar Standı tasarımında olduğu gibi, oluşturulmuş hazır panel sistemleri ile marka veya ürüne özel tasarım olarak da düşünülebilir. Hazır panellerden oluşturuluyor olması, standınızı dakikalar içerisinde kurmanıza olanak tanımaktadır.

Birbirinden farklı ışıklandırma sistemi ile daha ilgi çekici hale getirilebilmektedir. İç alan veya dış alan aydınlatması kullanarak, ziyaretçiler için daha ferah bir alan yaratılabilmektedir.

Diğer tüm stand çeşitlerine göre çok daha ekonomik avantajlar sunan modüler fuar standı sistemleri, firmaların sıklıkla tercih ettiği stand türüdür. Ulusal düzlemde gerçekleşen fuarlarda sıklıkla karşılaştığımız modüler fuar standı, her firma veya markaya göre uygun çözümler geliştirmektedir.

Seçilen modele, ölçülere ve kullanılması istenilen malzemelere göre fiyatlarında değişkenlik göstermektedir. Ne kadar kapsamlı bir fuar standı tercih ettiğinizle doğru orantılı olarak fiyatları ortaya çıkmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.