Site Rengi

Alüminyum Şişme Çift Taraflı Dış Mekan Tabelası 36×36

Alüminyum Şişme Çift Taraflı Dış Mekan Tabelası 36×36

Mağazalar, kafeler, restoranlar, marketler, kitapçılar gibi pek çok noktada görmeye alışık olduğumuz tabelalar dış mekan tabelası ve iç mekan tabelası olarak ikiye ayrılıyor. İç mekan tabelalara oranla daha dayanıklı ve sert malzemelerin kullanıldığı dış mekan tabelalar, temsil ettikleri markalar için en önemli araçlardan biri. Bir tabelanın dikkat çekiciliği, albenisi, yansıttığı karakter gibi özellikleri insanları davet edebilir de uzaklaştırabilir de. Tam da bu sebepten kaynaklı tabela tasarımlarında ve kullanım alanlarında işi profesyonellerine bırakmak ve küçük detayları bile önemsemek büyük rol oynuyor. Lugano Caffe için tasarımını sağladığımız Şişme Çift Taraflı Dış Mekan Tabela tasarım ve yapım aşamasında nelere dikkat ettik, nasıl bir yol izledik Proje İncelemesi başlığı altına sizler için derledik.

Çift Taraflı Dış Mekan Tabelası Proje İncelemesi

  • 36×36 ölçülere sahip olan Lugano Dış Mekan Tabelasında her cepheden kaliteli görünüm elde etme hedefimiz vardı. Çift taraflı logo ve isim yerleştirmesi kullanmamız sayesinde, her noktadan görünür ve dikkat çekici bir tasarım elde etmeyi başardık.
  • Yapımında pek çok farklı malzemeyi kullanarak bölgesel dayanıklılığı esas aldığımız Dış Mekan Tabelası’nda, her hava koşulu ile uyumlu olabilecek tasarımı sağladık. Böylelikle sürekli yenilenme işlemlerine gerek kalmadan zamandan tasarruf edilmesini sağladık.
  • Elektirk prizine sahip olan tasarımımızda ledli aydınlatmalar kullanarak Lugano yazısının dikkat çekmesini sağladık.
  • Ürün hem çift taraflı olması ile hem de duvara sabitlenebilme özelliğiyle oldukça pratik bir kullanım avantajı sunuyor.
  • Dış mekan için üretimini sağladığımız bu tabelada şişirme tekniğinden faydalanarak alışılagelmiş tabelaların dışına çıkma hedefimize ulaştık. Bu sayede Lugano Caffe isminin akılda kalıcılığını da arttırmış olduk.

Doğru Tabelayı Tercih Etmek

Kimileri için tabela seçimi yapmak oldukça basit olabilirken kimileri için dünyanın en zor işlerinden biridir. Çünkü tercihi yapılacak ürün, tamamıyla markayı/ kişiyi / kurumu yansıtır. Ne kadar nokta atışı tasarımlar seçilirse veya tasarlanırsa o kadar başarılı olunur. Tasarımdan ziyade halihazırda sahip olduğu logosunu ve markasının ismini kullanmak isteyenler işi oldukça kolaydır. Ancak bunun dışına çıkmak isteyenler için dikkat edilmesi gereken püf noktalar bulunur.

Bunlar; tabelada kullanılacak renk seçimi, malzeme, mekan tercihi, marka ile uyum, tasarımın çekiciliği, müşteriler ile temas gibi birkaç küçük ama önemli noktalardır. Dilerseniz Etkili Ürün Teşhir Standı Seçimi Yapmak başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Lugano Caffe için tasarım yaptığımız dış mekan tabelasında tüm detayları göz önünde bulundurarak hedeflerimize ulaştığımız bir tasarım gerçekleştirdik.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.