Site Rengi

Gümüş Paslanmaz İç Mekan Tabela 40×40

Gümüş Paslanmaz İç Mekan Tabela 40×40

Tabelalar her noktada karşımıza çıkmaya devam ediyor, Lugano Caffe için tasarladığımız iç mekan tabela hakkındaki tüm detayları sizler için bu yazımızda derledik.

İç mekan tabela kullanımı mağazalarda ve özellikle kafelerde karşımıza çıkıyor. Pek çok farklı yazı tiplerinin, tabela tasarımlarının yanı sıra bir süredir ledli tabelalar, gümüş tabelalar, özel tasarım tabelalar da epey tercih edilmekte. KheironStand olarak uzun yıllardan beri çalıştığımız her markaya ve her isme özel detaylı ve kaliteli tasarımlar yaptık. Lugano Caffe için tasarımını gerçekleştirdiğimiz Gümüş Paslanmaz Çerçeve İç Mekan Tabelası proje incelemesine hep birlikte göz atalım..

Gümüş Paslanmaz Çerçeve İç Mekan Tabelası Proje İncelemesi

  • İç mekanda kullanılmak üzere tasarımını yaptığımız bu tabela 40×40 ölçülere sahiptir.
  • Tabelamızda uzun ömürlü kullanımı hedeflediğimizden kaynaklı pek çok farklı malzeme ile birlikte bir kullanım sağladık. Akrilik, alüminyum, polietilen-polimer, polikarbonat, termo plastikler gibi pek çok malzemeden faydalandık. Kullandığımız bu malzemeler ile ürün daha uzun ömürlü ve en üst kalitede hale getirilmiş oldu.
  • Işık sistemi olacak şekilde tasarladığımız iç mekan tabelasında Lugano Caffe için LED aydınlatma tercih ettik. Işıklandırma sayesinde tabela daha dikkat çekici hale gelirken, gece gündüz kullanıma uygun hale geldi.
  • Paslanmaz gümüş çerçeve kullanarak tabelanın hem dayanıklılığını arttırdık hem de şıklığını ön plana çıkarmayı amaçladık.

Tabela Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Tabela tasarımı üzerinde, marka, ürün veya hizmeti bildiren bir bilgi yada logo bulundurmalıdır. Kullanacağı alan iç mekan tabelası mı, dış mekan mı bu bilgiler netlik kazanmalı ve malzemenin hava koşullarına en dayanıklı olanı tercih edilmelidir.

Tabela tasarımında istenilenlerin net olarak belirlenmesi hem işin hızlı ve düzgün yapılmasında, hem de ekonomik anlamda daha avantajlı olacaktır.

Hedef müşteri kitleniz kimlerden oluşuyor? Tabelanız sokaktan geçen insanları mağazanıza geçmek için göz alıcı ve dikkat çekici mi olmalı? Profesyonel bir tasarımla daha büyük ve kurumsal müşterileri mi etkilemek istiyorsunuz? Yeni tabelanız sayesinde insanlar konumunuzu daha rahat bulabilecek mi? Markanızın daha bilinir ve daha yaygın olmasını, şehrinizde önemli bir cazibe merkezi olmasını istiyor musunuz?

Tüm bu bilgilere göre ihtiyaç duyduğunuz tabela tasarımını gerçekleştiriyor olmanız, hedef kitlenize daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Günümüzde istenilen her şekil, boyut, ışıklı, ışıksız ve benzeri türden birçok tabela tasarımı gerçekleştirilip, imal edilmektedir.

Tabela ve ürün teşhir standı tasarımlarında markanın kimliğini ve vizyonunu yansıtabilmek oldukça büyük önem taşır. Kurumsal bir kafeye ait tabelayı aşırı renkli ve salaş fontlarla tasarlamak kurumun imajını zedeleyebilir. Bu sebeple, henüz ürünlerin tasarım aşamasına geçilmeden önce beklentiler ve karakterler net bir şekilde belirlenmelidir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.