Site Rengi

40×40 Kare İç Mekan Tabela

40×40 Kare İç Mekan Tabela

Lugano Caffe için tasarımını sağladığımız 40×40 Kare İç Mekan Tabela, uzun ömürlü kullanım sağlama hedefi ile üretilmiştir. Yolda yürürken, AVM’de gezerken pek çok dükkanın konumunu belirtme, bilgilendirme amaı ile kullandığı tabelaları özellikle restoran ve kafelerde sıklıkla görmekteyiz. Yaygın kullanıma ve çok sayıda çeşitliliğe sahip olmasına karşın yüksek maliyetlerin harcandığı iç ve dış mekan tabelaları için estetik görünüm bir numaralı önem barındıran özelliklerden. Estetik görünümle birlikte kalite ve sağlamlığın oldukça önemli olduğu tabelalarda pek çok malzeme ile istenilen tasarıma ulaşmak mümkün. KheironStand olarak Lugano Caffe’nin konseptine ve kimliğine uygun, kullanışlı ve uzun ömürlü bir tabela tasarımı gerçekleştirdik. 40×40 Kare İç Mekan Tabela tasarımında nelere dikkat ettik ve neler yaptık Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

40×40 Kare İç Mekan Tabela Proje İncelemesi

  • Lugano Caffe için daha önce tasarımını gerçekleştirdiğimiz tabelalarda yuvarlar tasarım kullanmıştık. Bu tasarımımızda kare formunun avantaj ve dikkat çekiciliğini kullandık.
  • İç mekanda kullanılmak üzere tasarlanan ve kare formuna sahip bu tabela 40×40 ölçülere sahiptir.
  • 40×40 Kare İç Mekan Tabela tasarımında uzun soluklu kullanım özelliği önceliklerimiz arasındaydı. Bundan kaynaklı pek çok farklı malzeme ile birlikte bir kullanım sağladık. Akrilik, alüminyum, polietilen-polimer, polikarbonat, termo plastikler gibi pek çok malzemeden faydalandık. Kullandığımız bu malzemeler ile ürün daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale getirilmiş oldu.

Dükkan Tabelaası Tasarımlarının Özellikleri

40×40 Kare İç Mekan Tabela tasarımı dükkan önü ve dükkan içi kullanımlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Estetik görünümün ve modernitenin en önde tutulduğu tabela modelleri uzun mesafelerden dahi rahatlıkla fark edilebilmektedir. Yüksek kalite ve şıklığa sahip olan ve aynı zamanda dış etkenlere karşı sağlam bir yapıda olan tabela modellerinde; kişilerin, markaların ve firmaların isteğine göre çeşitli renk seçenekleri kullanılabilmektedir. Dükkan tabela tasarımları, tabela sahibinin ihtiyacına ve sektörüne göre uygun biçimlerde gerçekleştirilmektedir. Birçok marka için akılda kalıcı tabela tasarımı ve üretimi oldukça büyük önem taşımaktadır.

Pek çok farklı hedef için kullanımı mümkün olan tabela tasarımları, çoğunlukla paslanmaz özellikle olduğundan kaynaklı her mevsim sorunsuz bir şekilde kullanıma uygun özellikler barındırır. Kurumsal kimliği ön planda gösterecek görselliklerde hazırlanan dükkan tabela modelleri hem gece hem de gündüz için aktif olabilecek özellik eklentilerine sahiptir.

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek ve firmaya prestij kazandırmak için en özel dükkan tabelası tasarımları tercih edilmelidir.

Tüm tabela modellerimize Diğer Hizmetlerimiz kısmında yer alan Tabela sekmesini seçerek veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.