Site Rengi

BenQ Antalya Özel Okullar Sempozyum Standı

BenQ Antalya Özel Okullar Sempozyum Standı

BenQ için tasarladığımız Antalya Özel Okullar Sempozyum Standı, özelleştirilmiş ve şık görünümüyle oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Akademik ve bilimsel konuların gündemde olduğu, pek çok insanın bir araya gelerek bilgi alışverişi sağladığı sempozyumlarda, hem misafirler hem de sözcüler için bulunulan alan büyük önem taşır. Sempozyum ve kongre standı, etkinliklerde kürsü ve karşılama aracı olarak kullanılmak üzere geliştirilir ve etkinlik süresince aktif olarak kullanılır.

Reklam sektörünün bir numaralı ürün teşhir araçlarından olan standlar, hemen her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Hem kullanışlılığı hem fiyat/ performans uygunluğu hem de uzun ömürlü olması bu alanlarda sıklıkla tercih edilmesini sağlar. BenQ Antalya Özel Okullar Sempozyum Standında neler yaptık, tasarımda hangi noktalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığından bulabilirsiniz.

BenQ Antalya Özel Okullar Sempozyum Standı Proje İncelemesi

  • Öncelikli olarak hızlı ve pratik bir stand kullanımı hedeflemiştik. Bu sebeple tercihimizi modüler sistemlerden yana kullanarak maxima tasarımı uygulaması yaptık. Tasarladığımız sempozyum ve kongre standı, hızlı kurulum ve kolay nakliye özellikleri ile, hem zamandan hem de efordan ekstra tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır.
  • Dijital baskı teknolojisi ile oluşturduğumuz maxima branda germe stand, beyaz ana rengin kullandığımız bir stand türü oldu.
  • Stand alanında bir adet üç sandalyeden oluşan masa, televizyon ve bilgisayar ekranı bulunmaktadır.
  • İlgililerin ve ziyaretçilerin rahatlıkla vakit geçirebileceği, boğuculuktan uzak ve ferah bir görünüme sahiptir.
  • Birlikte çalıştığımız markanın özel isteği üzerine vinli germe kullanımı sağladık. İskelet yapının önüne sağladığımız bu uygulama ile maximadaki görsel bölünmeyi ortadan kaldırarak bütüncül bir estetik görünüm elde ettik.
  • Maliyet açısından üretilen başka stant çeşitlerine oranla, fark edilir derecede uygun olan vinil germe stant uygulamaları, dijital baskı aracılığı ile oluşturulmaktadır.

Germe Stand Nedir?

BenQ Antalya Özel Okullar Sempozyum Standı tasarımında kullandığımız germe stand nedir, özellikleri nelerdir.. Germe stand, tek sayfalık görsellerinizi akrilik ve benzeri türden çerçevelere yerleştirebileceğiniz reklam öncelikli bir stand türüdür.

Germe standlar gıdadan tekstile birçok sektörde kullanılan bir stand türüdür. Uzun ve geniş yapısı ile dikkat çeken bu stand türleri reklam içeriğinden kaynaklı müşteri ve ziyaretçilerin tüm ilgisini görsellerinize çekmektedir.

Oldukça dikkat çekici, dayanıklı ve estetik olan germe sempozyum standı, aynı zamanda ticari ve ticari olmayan işletmelerin kurumsal kimliklerinin de ön plana taşımaktadır. Müşteri ve ziyaretçiler firma ve işletmenizle ilgili ne kadar çabuk bilgiye sahip olursa o kadar tatmin olacaktır. Bu anlayışla tasarlanmış germe standlar işletmenize görsel bir çekicilik kazandıracak, reklam ve bilgi içeriği ile kurumsal kimliğinizi ön planda tutarak tanıtımınız gerçekleştirecektir.

Güçlü bir reklam ve pazarlama stratejisine sahip olmanızı sağlayarak, oldukça kazançlı olmanıza büyük oranda destek olacaktır. Germe stand profili eloksal alüminyumdur. Eloksal yapı alüminyum malzemeye güç katarak daha dayanıklı bir yapıya ulaşmasını sağlarken aynı zamanda dekoratif bir görünüm kazanmasına da yardımcı olmaktadır.

Maxima Branda Sempozyum Standı Kullanım Özellikleri

Maksima branda stand, oldukça geniş bir tasarım yapısına sahip, modern ve kullanım kolaylığı sağlayan bir stand türüdür. Firma ve markalara kullanım kolaylığı kazandıran bu stand türü, daha kaliteli ve şık bir görünüm isteyen firmaların birinci tercihidir.

Maksima standların en önemli özelliği çok kolay monte ediliyor olmasıdır. Bu stand türünün bağlantı yollarında yapılan kolay tasarım pratik kurulum yapmanıza çok elverişlidir.

Günümüzde prefabrik yapılarda da sıklıkla kullanılmaktadır.  Maxima standlar geri dönüşümlü olmasından kaynaklı büyük avantajlar sunmaktadır. Bu stand türlerinin parçaları organizasyon sonrasında değerlendirilebilmesi çevre dostu firmaların tercihi olmasını sağlamıştır.

Maxima germe standlar; sempozyum standı, fuar standı, kongre standı olarak da bilinmektedir. Firma ve markalar etkili bir şekilde akılda kalmanın yollarını aramaktadır. Maxima fuar standları kurumsal kimliğinizin uzun yıllar boyunca estetik tasarımlar ile akılda kalmasına olanak tanır. Markanızın tanıtımını gerçekleştirmek için iyi bir stand üreticisi firma ile anlaşıp şık ve kaliteli tasarlanmış bir maxima stant tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz maksima standınıza firmanızın logosunu veya görselini de ekleyerek daha çok dikkat çekme avantajına da sahip olabilirsiniz. Fuar ve benzeri türden oluşturulan etkinliklerde zamanı daha aktif kullanıp değerlendirmek için de tasarlanmış bu stand türleri kullanım kolaylığı ve kurulum rahatlığından dolayı zamanın size kalmasını sağlayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.