Site Rengi

Premium Ahşap Zeytinyağı Standı

Min.30 Adet
Premium Ahşap Zeytinyağı Standı

Ürünler marketlerde, satış noktalarında yer alırken kendi ürün cinsleri bakımından da sınıflara ayrılırlar. Bu noktada ürünler ambalajlarından, teşhirlerine kadar kendi içlerinde de bu sınıflandırmaya paralel bir şekilde konumlandırılırlar. Bu Ahşap Zeytinyağı Standı da, bu kriterler göz önüne alınarak düşünülmüştür.

Aslında, yukarıdaki girizgahı biraz daha açtığımızda, ahşap stand kategorisinde premium ölçeğini 2 kritere bağlayabiliriz. Bunlardan birincisi tasarımdır. Teşhirin tasarımı mutlaka ki, elite bir görünüm için önemlidir. Zeytinyağı Standı, için de doğal görünüm amacı ile, genelde ahşap malzeme tercih edilir. Burada önemli olan, bu malzemenin kontraplak mı, suntalam mı, MDF mi, lake mi olduğudur. Aslında bir malzeme bile alınırken, az önceki cümleden kendi içlerinde sınıflara ayrıldığını bir önceki cümleden görebiliyoruz.

Ahşap Zeytinyağı Standı Hangi Durumlarda Premium Olmalıdır?

Bu projede MDF’den sırt arka üst radyuslu ve raflarda 45 birleşim tekniği ile MDF malzemeden düşünülmüştür. Örneğin raf köşeleri de radyuslu yapılıp bütün stand lake boya ile de meydana getirilebilmek mümkündür. Böylece de A sınıf bir teşhirde bütçe olduktan sonra sınır tanınmayacağını anlamamız daha kolay bir hale geliyor.

Söylenmesi gereken başka bir konu da, tasarım ürünün ambalajı ve şekli ile teşhirin tasarımı uyuşmuyorsa, başka bir ürün için de rahatlıkla kullanılabilmesidir. Örneğin bu teşhiri Zeytin Standı olarakta değerlendirebilirsiniz. Bu sizin ürününüze ayıracağınız reklam bütçesi ile ilgilidir. Mesela soğuk sıkım zeytinyağından daha çok kalite alınırken, sıcak sıkıma göre daha az ürün edilmektedir. Bu da kaliteyi belirleyen unsurlardan birisidir. Sağlıklı bir ürün olan zeytin için de bizce bu önemli bir kriterdir.

Genel olarak halk arasında, lezzetli ürünlerin daha sağlıksız olduğu kanısı yaygındır. Belki et ürünleri, sokak lezzetleri için gerçekten doğru olan bu kanı doğal sağlıklı ürünler için geçerli değildir. Daha az önceki paragrafta değindiğimiz soğuk sıkım, sıcak sıkım farkı sadece besin değeri ve antioksidan özelliği açısından değerlendirilmemelidir. Tat ve tat almada en önemli etkenlerden biri olup tamamlayıcı bir unsur olan koku da bu teknik kullanıldığında, kaybedilmeyecektir. Aslında burada da anlatmak istediğimiz, muadilleri ile karşılaştırdığınızda binbir emek ile sahaya sunduğunuz bir ürünü, sıradan bir teşhire emanet edemeyeceğinizdir.

Stand talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.